پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   موسيقی Music (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=27)
-   -   چند سوال مهم لطفا پاسخ دهید (http://p30city.net/showthread.php?t=29792)

leila_lhe 12-08-2010 08:09 PM

چند سوال مهم لطفا پاسخ دهید

سلام
من با سبک های موسیقی آشنایی ندارم. ممنون میشم به سوالات زیر با درج شماره سوال پاسخ دهید. این اطلاعات را برای انجام یک بخشی از تحقیق خود نیاز دارم و بسیار فوری است. لطفا هر کس هر سوالی را که اطمینان دارد یا اگر منبعی را می شناسد با ذکر منبع پاسخ دهد
باتشکر

۱. من میخوام دسته بندی موسیقی های زیر رو بدونم. مثلا آیا مورد ۱ و ۲ در یک دسته قرار می گیرند یا نه؟
این دسته بندی می خوام با توجه به نوع موسیقی باشه. و مورد دیگه اینکه یک موسیقی در خارج ممکن هست اسمش aa باشه ولی در ایران به سبک مشابه اون bb بگوییم. بنابراین می خوام این دو هر دو در یک دسته قرار بگیرند. و اگر مشابهی وجود نداشت از هم جدا بشن. (درمواقع موسیقی های معادل فارسی و خارجی در یک دسته باشند.)
اما مواردی که مد نظرم هستند:
کلاسیک
سنتی
قدیمی
اصیل
ملایم
آرام
لایت
بی کلام
اپرا (سمفونی)

۲. آیا موسیقی که معنی و مفهوم خاصی داره و یا به اصطلاح با معنی هست، اسم خاصی داره؟

۳. ابزارهای زیر، خاص موسیقی سنتی هستند؟
ني لبك
ني
تنبك
دف
فلوت
ضرب

۴. آیا از لحاظ ساختاری میشه ابزارهای زیر رو در یک دسته کلی قرار بدیم؟
كيبورد
پيانو
ارگ

۵. ابزارهای زیر را می توان در یک دسته کلی قرار داد؟
گيتار
سه تار
دوتار
تار

۶. فلامنكو همان گیتار است؟

۷. پينك فلويد چه ابزاری است؟

۸. موسیقی سنتی ایرانی و اصیل ایرانی یکی هستند؟

۹. آیا موسیقی غمگین اسم خاصی دارد؟

۱۰. آیا موسیقی شاد اسم خاصی دارد؟

۱۱. آیا موسیقی عاشقانه و احساسی اسم خاصی دارد؟

۱۲. هیپ هاپ چه نوع موسیقی هست؟ اصلا نوع خاصی هست یا اینکه زیرمجموعه ای از موسیقی های دیگه مثل رپ و راک و ... حساب میشه؟ کدوماش؟

دانه کولانه 12-09-2010 11:14 AM

سلام .
دوست عزیز در انجمنها اینگونه سوالات پاسخ داده نمیشود کما اینکه این سوالات رو در سایتهای دیگر هم ارسال کرده اید و جواب درخوری نگرفته اید .
اگر شما تحقیقی دارید این وظیفه خود محقق هست که برای دانه دانه این سوالات به تحقیق و بررسی بپردازه
هر چند که ابدا به نظر نمیرسه این ها برای یک تحقیق باشه بیشتر برای یک سایت موسیقی انلاین به درد میخوره که شما بخواین بدونین سبکها چی هستند و فلان خواننده در چه سبکی از موسیقی باید قرار داده بشه
خصوصا تعدادی از سوالات اشتباه هستند ,یک تحقیق علمی باید به دانش فعلی ای که در ان زمینه وجود دارد چیزی رو اضافه کنه بنابراین این سوالات و خواسته های شما برای تحقیق نیست
توی فرومهایی که به طور تخصصی در مورد برنامه نویسی کامپیوتری هستند هم روال همینه
به سوالاتی شبیه :
یه پروژه و تحقیق قراره بنویسم در مورد فلان کمکم کنین
جواب داده نمیشه
بلکه تنها به سوالات ریز و تخصصی در یک مطلب خاص از برنامه نویسی که حالا برنامه نویس اونجا رو ایراد داره جواب داده میشه
مثلا اگر کسی بیاد بگه برنامه ای بهم بدین فلان کار رو میکنه برای پروژه میخوام جواب نمیدهند
اما اگر کسی بگه برنامه فلان رو دارم مینویسم توی فلان بخشش یه ایراد کوچیک دارم اینم کل کدی که نوشتم هست ببینید و در خط 345 به به من کمک کنید همه با اشتیاق بهش کمک میکنند.
این توضیحات رو دوست داشتم خدمتتون عرض کنم چون احساس میکنم از جواب سوالهاتون بیشتر به دردتون میخوره
امیدوارم دلخور نشده باشین .
موفق باشید

leila_lhe 12-11-2010 12:30 AM

من بهتر از شما می دونم چجوری جواب سوالاتم رو پیدا کنم. شما لازم نیست بگید
ضمن اینکه وظیفه شما اطلاع رسانی و آگاه سازی هست. حالا اگر بلد نیستید و یا زورتون میاد نیازی به فلسفه بافی نیست!
آدم های فهیم هنوز زیاد هستند که بخوان جواب سوالات بنده رو بدن. شما به خودتون فشار نیارید
و اکانت من رو از سایت مسخره تون پاک کنید !

leila_lhe 12-11-2010 12:32 AM

ضمنا بنده خودم ادمین فاروم های برنامه نویسی هستم پس شما به من نگو چی می پرسن چی نمی پرسن !

دانه کولانه 12-11-2010 12:37 AM

نظرات شما محترم ادمین گرامی همانگونه که نظرات ما محترم است
ما با کمال ادب عرض کردیم ان شاالله شما هم ادبیاتتون زیباست و الان صرفا کمی عصبی هستین :)
ان شاالله همیشه موفق باشید .

اکنون ساعت 07:02 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.