پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   برنامه های جاوا برای موبایل Java Application (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=42)
-   -   درخواست برنامه های جاوا برای تمام گوشیهای سونی اریکسون فقط اینجا (http://p30city.net/showthread.php?t=1003)

امیر عباس انصاری 07-28-2010 08:58 PM

درخواست برنامه های جاوا برای تمام گوشیهای سونی اریکسون فقط اینجا

نقل قول:

نوشته اصلی توسط salem (پست 169780)
دوستان عزيز سلام
يه برنامه براي k750i ميخوام كه بتونه موقع عكس گرفتن مثل كوشي هاي
سامسونگ تصوير را از بالا به پايين وارون كنه
ممنون ميشم.

سلام و وقت بخیر
من متوجه منظور شما نشدم
وارونه کنه؟؟
منظورتون چرخش تصویره
اگر بله روی عکس گزینه بیشتر و گزینه چرخش تصویر رو بزنید (Rotate) تا به ازای هر بار انتخاب این آیتم تصویر 90 درجه بچرخه (برای 180 دوبار باید گزینه رو بزنید)

نقل قول:

نوشته اصلی توسط salem (پست 169781)
برنامه موبايل pdf را دانلود كردم
و روي گوشيم (دو گوشي سوني اريكسون s500 و k750) و چند تا pdf فارسي ريختم روي رم
و بعد از باز كردن انها را به صورت علايمي مانند = &%#@% نشون ميده
خواستم ببينم مشكل از برنامه است يا گوشي
اگه مشكل از برنامه است يه برنامه تست شده برام بذارين
اين اولي بود
و اينم مشكل دوم
با برنامه هاي ورد و اكسل موبايل نميتونم فايل ها doc و xls را بازكنم (جون من ايجاز رو حال كردي)

مورد یک:
فایل پی دی افی که دارین باید با مشخصات خاصی پی دی اف شده باشه
یکیش انتخاب فونتهای خاصی چون آریال و تاهوما و... است
یکیش حجم کم و در محیط آفیس یونی کد شدن کل متن و سپس تبدیلش به پی دی اف هست
و مضافا گوشی 750 قدرت زیادی نداره و بهتره زیاد ازش انتظار نداشته باشید (اندازه تصویر این گوشی 220*180 هست که الان کمترین استاندارد 320*240 برای نرم افزارهای جاواست)

با برنامه های ورد و اکسل موبایل می تونید فایلهایی برای ورد و اکسل بنویسید
که بعدا تو کامپیوتر تغییرات بیشتر روش بدهید و قوی تر و غنی ترش کنید
فایلهایی که توسط سیستم و با جزییات زیاد نگارش میشه از قدرت جاوای گوشی بالاتره

و یادتون باشه حتما باید آفیس 2003 مخصوص ایکس پی (نه آفیس 2002 ویرایش ایکس پی) را روی سیستم داشته باشید تا بین فایلهای گوشی و سیستم یکسان سازی بوجود بیاد

موفق باشید

shohreh007 08-12-2010 08:29 PM

نرافزار اموزش زبان برای موبایل

باسلام
اگه لطف کنید یه سری نرافزار اموزش زبان برای موبایل بذارید به اضافه اموزش زبان نصرت ببخشید کم اشتهام:p

مهدی 08-15-2010 02:54 AM

GAMELOFT.EVERYDAY.ENGLiSH.TRAiNER.v1.1.7.176x220

shohreh007
امیدوارم این بدردتان بخوره

GAMELOFT.EVERYDAY.ENGLiSH.TRAiNER.v1.1.7.176x220

salem 08-19-2010 01:30 PM

نقل قول:

سلام و وقت بخیر
من متوجه منظور شما نشدم
وارونه کنه؟؟
منظورتون چرخش تصویره
اگر بله روی عکس گزینه بیشتر و گزینه چرخش تصویر رو بزنید (rotate) تا به ازای هر بار انتخاب این آیتم تصویر 90 درجه بچرخه (برای 180 دوبار باید گزینه رو بزنید)

سلام و عرض خسته نباشي

من نتونستم با گوشي تصوير را بچرخونم

در ضمن من مي خوام قبل از عكس گرفتن تصوير

180 درجه بچرخه يعني فقط از گوشي به مناظر چرخيده

شده نگاه كنم نه اينكه عكس گرفته شده را بچرخونم

مهدی 08-19-2010 01:36 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط salem (پست 177561)
سلام و عرض خسته نباشي

من نتونستم با گوشي تصوير را بچرخونم

در ضمن من مي خوام قبل از عكس گرفتن تصوير

180 درجه بچرخه يعني فقط از گوشي به مناظر چرخيده

شده نگاه كنم نه اينكه عكس گرفته شده را بچرخونم

سلام دقیقا منظورتون رو نگرفتم
یعنی شما میخواهید با دوربین منظره را ببینید و قبل از اینکه عکس گرفته بشه تصویر بچرخه؟

امیر عباس انصاری 08-20-2010 01:44 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط salem (پست 177561)
سلام و عرض خسته نباشي. من نتونستم با گوشي تصوير را بچرخونم
در ضمن من مي خوام قبل از عكس گرفتن تصوير. 180 درجه بچرخه يعني فقط از گوشي به مناظر چرخيده شده نگاه كنم نه اينكه عكس گرفته شده را بچرخونم

سلام و وقت بخیر
میشه بپرسم چررا میخوای اینکارو بکنی دوست من؟
چون من متوجه نمیشم دقیقا معنای خواست شما رو منظورتون Rotate 180 درجه ای هست؟
هدفتون رو بگید من شاید بتونم کمک بهتری کنم ( گوشی شما فقط نرم افزار جاوا میخوره نه نرم افزار مدیریت سیستم گوشی)

nikson 10-27-2010 05:24 PM

سلام و تشکر از سایت خوبتان
خواستم ببینم نرم افزار بلک لیست یا وایت لیست برای گوشی های جاوا وجود داره یا نه گوشی من هم k810 هستش

dorsasepahrad 10-31-2010 09:07 PM

کمک

سلام وخسته نباشید
می خواستم بدونم برای گوشی من کهw595هست برنامه ای وجود داره که بشه بااون اطلاعات گوشیمو قفل کنم وبه آن رمز بدهم
باتشکر...:cool:

amolpana 02-17-2011 09:06 AM

سلام دوستان آیا برنامه ریموت کنترل جهت تلویزیون جاوا برای سونی w700 وجود دارد با تشر

مهدی 02-18-2011 01:45 AM

نرم افزار SafeTxT مدیریت و امنیت اس ام اس ها - رمز گذاری بر روی انواع فایلها - برنامه کنترل تی وی نوکیا سیمباین

نرم افزار SafeTxT مدیریت و امنیت اس ام اس ها - رمز گذاری بر روی انواع فایلها - برنامه کنترل تی وی نوکیا سیمباین

نقل قول:

می خواستم بدونم برای گوشی من کهw595هست برنامه ای وجود داره که بشه بااون اطلاعات گوشیمو قفل کنم وبه آن رمز بدهم
نرم افزار بسیار قدرتمند SafeTxT برای مدیریت و امنیت اس ام اس ها و محتوای آنها به کار می رود. این نرم افزار بسیار ساده و در عین حال کارآمد به علت جاوا بودن بر روی اکثریت گوشی های موبایل قابل اجراست.
دانلود 57Kb

نرم افزار رمز گذاری بر روی انواع فایلها از قبیل موزیک و عکس و ویدئو و غیره.این نرم افزار بهترین گزینه برای کلیه ی گوشیهای سونی اریکسون است تا کاربران بتوانند بر روی فایلهای خصوصی خود رمز کذاری کنند.در صورت رمز گذاری توسط این نرم افزار بر روی فایلها آنها به صورت فایلهای ناشناس برای گوشی تبدیل می شوند و در صورت فرستادن آنها بر روی گوشیهای دیگر نیز قابل مشاهده نیستند.
دانلود
اولین بار که برنامه را باز می کنید باید پسورد دلخواه خود را برای نرم افزار تعیین کنید.
پسورد وارد شده برای اولین بار که دو بار وارد می کنید پسورد همیشگی شما است.

نقل قول:

سلام دوستان آیا برنامه ریموت کنترل جهت تلویزیون جاوا برای سونی w700 وجود دارد با تشر
برنامه کنترل تی وی برا نوکیا سیمباین هستش ولی من نتونستم باهاش کار کنم_:2: اما نرم افزار جاوا رو ندیدم اگه پیدا کردم در همین بخش میزارم

اکنون ساعت 12:59 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.