پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   درخواست و خواهش از کاربران گرامی جهت عدم نوشتن مطالبی که مرتبط با انتخابات باشه (http://p30city.net/showthread.php?t=11230)

دانه کولانه 06-10-2009 12:24 AM

درخواست و خواهش از کاربران گرامی جهت عدم نوشتن مطالبی که مرتبط با انتخابات باشه

با سلام خدمت شما سروران گرامی...

همونطور که تمام کاربران قدیمی و فعال این سایت میدونن همواره سیاستهای کلی این سایت طوری بوده که ما مانع شدیم از اینکه عزیزان مطالبی که خارج از 4چوبه ی روند کلی سایت بوده رو ایجاد کنند مخصوصا نوشته های سیاسی
و این مطلب بارها خدمت دوستان و عزیزان تذکر داده شده و همگی لطف کردند در کمال هماهنگی رعایت کرده اند
این مدته هم ایام انتخابات هست از شما عزیزان خواهش میکنم
لطف کنید در این باره مطلب ایجاد نکنید له یا علیه کسی مطلب ننویسید و فضا رو متشنج نفرمایید
از عزیزان خواهش میکنم مطالب کوتاهی رو هم که طی این چند روز احیانا در لابلای نوشته هاشون اگر وجود داشته باشه خودشون لطف کنن بر ما منت بذارن حذف کنن
اگر توانایی این کار رو نداشتند با کاربران ارشد سایت هماهنگی کنند
قطعا نیاز به توضیح نداره که ما به هیچ وجه مخالفتی با اصل این قضیه نداریم
منتهی چون حط کاری ما کاملا متفاوت هست و جو سایتهایی که فروم نامیده میشه
طوری هست که خیلی راحت میتونه به تشنج و ارسال پیام های تبلیغاتی تخریبی و ...
بیانجامه به همین خاطر ما از همون اول خواهش کردیم که عزیزان در این باره چیزی ننویسن
چون مشاهده شده مثلا امروز کسانی از بیرون درسایت عضو شده و تبلیغ کانداداهای رو میکردند و بعضا نوشته های توهین امیز در بین اونها بود که ما دوستانه خواهش کردیم که حذف کنند و رعایت کنند ....

پس این خواهش رو از همه شما هم دارم ...
تشکر ...

3tare 06-10-2009 12:32 AM

ايول منم موافقم زرت و زرت ميان برا موسوي تبليغ ميكنن اينجا مكان فرهنگيه نه تجريش{B Adabi}

deltang 06-10-2009 01:29 AM

و همين طور ونك فردا حلقه انسانيه تو ونك تشريف بيارين

سلطان جاده ها 06-10-2009 06:28 AM

نظر شما

من بانظر تو موافقم {داش مشتی}{پپوله}{پپوله}{جشن پتو}

abadani 06-10-2009 11:42 AM

ايكاش كاربراني كه ادعاي مكان فرهنگي مي كنن متوجه بودن و حداقل امضاء هاشون رو فارسي مي نوشتن نه انگليسي وضمنا رعايت حداقل ادب رو هم مي كردن
صفاي همه دوستان
يا علي مدد

امیر عباس انصاری 06-10-2009 05:25 PM

سلام
لطفا قوانین فروم ودستورات ادمین را رعایت کنید
هرگونه تبلیغات و موارد مذهبی و بحث سیاسی و دینی و... ممنوع است
در صورت مشاهده برخورد خواهد شد

دانه کولانه 06-14-2009 06:38 PM

برای آخرین بار از دوستان بدون ذکر نام درخواست میکنم که قوانین و درخواستهای کاربران ارشد رو رعایت کنند نه تنها در زمینه مسائلی که در این تاپیک مطرح شده بلکه تمام قوانین قبلی رو هم در تمام سایت شامل میشه
چون در این مدته شاهد قانونگریزی زیادی بودیم
خواهش میکنم رعایت کنند در غیر اینصورت حساب کاربری کاربران متخلف برای مدت نامعلومی کنسل خواهد شد .....

deltang 06-14-2009 09:06 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط abadani (پست 46930)
ايكاش كاربراني كه ادعاي مكان فرهنگي مي كنن متوجه بودن و حداقل امضاء هاشون رو فارسي مي نوشتن نه انگليسي وضمنا رعايت حداقل ادب رو هم مي كردن
صفاي همه دوستان
يا علي مدد

آقاي آباداني اين فقط امضاست و جنبه ي شخصي داره هركس ميتونه هرچي دوست داشت بزاره حالا تو نميتوني معنيش كني قرار نيستش ايراد الكي بگيري
ممكنه بگي به تو چه ولي بايد عرض كنم كه ستاره جون يكي از بهترين دوستامه مثله خواهرم دوسش دارم

امیر عباس انصاری 06-15-2009 04:11 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط deltang (پست 47204)
آقاي آباداني اين فقط امضاست و جنبه ي شخصي داره هركس ميتونه هرچي دوست داشت بزاره حالا تو نميتوني معنيش كني قرار نيستش ايراد الكي بگيري
ممكنه بگي به تو چه ولي بايد عرض كنم كه ستاره جون يكي از بهترين دوستامه مثله خواهرم دوسش دارم

سلام بر همه
مطابق قوانین باید اینگونه مطالب را با پیام خصوصی رفع و رجوع کنید{قاط}
و بازهم دوستانه درخواست میکنم قوانین فروم را با نهایت محبت و توجه رعایت کنید
دوست نداریم فروم را قفل کنیم
و قلبا دوست داریم اینجا باز باشه و دوستان زیادی درش فعالیت کنند
سیاست کاری در فروم ما بی طرفی کامل در تمامی جوانب هست
ما فقط در مورد اطلاعات و دیتاها و دانش الکترونیک و خدمات رایانه ای و شبکه اینترنتی و موبایل و نرم افزار و سخت افزار و کمی اطلاعات عمومی دیگر فعالیت داریم و لاغیر
متشکرم.

abadani 06-15-2009 05:05 PM

جناب انصاري گلم شما خيلي لطف داريد و بزرگوار و بزرگ زاده ايد كمي تامل بفرماييد دوستان به مسير اصلي كه همان اشاعه ادب و ادبيات است بر مي گردند اينروزها خاص است و همه چيز مجددا عادي مي شود و روز و روزمره گي
مخلص
يا علي مدد

اکنون ساعت 02:02 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.