پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   شعر و ادبیات (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=49)
-   -   بیا با خدای مهربان حرف بزنیم (خسته ای؟ دلتنگی؟ سریع بیا اینجا) خدایم ای خدایم ، صدایت می کنم بشنو صدایم (http://p30city.net/showthread.php?t=3113)

پریشان 08-20-2014 10:25 AM

سیمین بهبهانی:

وصیت کرده ام بعد از مرگم،همراه من دو تا فنجان چای هم دفن کنند!!!

شاید صبحت های من با خدا به درازا کشید......

بهر حال دلخوریها کم نیست از بندگانش....

همانهایی که بی اجازه وارد شدند

خودخواهانه قضاوت کردند

بی مقدمه شکستند

و بی خدا حافظی رفتند....

روحش شاد

bigbang 08-22-2014 02:09 AM

به عزتت قسم که در حد بندگی تو نیستم ! اگر بندگی من را بپذیری و من را اهلی کنی ، اهل گروه پیروان تو شوم ، رنگ خدایی بگیرم و چه رنگی بهتر از رنگ خدا ؟ در حق من لطف بزرگی کردی ، بارها در دل و در ذهن رویایی داشتم رویای جانبازی ، رویای سرسپردگی خالق من ، عمیقترین خواهش ها و احساسات را از هیچ به وجود آوردی از عدم ای صاحب نور و ظلمات ، امروز حق با باطل آمیخته ، نجاست در پی طهارت و طهارت در کنار نجاست بد و خوب و کثیفی و پاکی نور و ظلمات ، گمراهی و صراط مستقیم
البته روز فصلی هست روز جدایی ، پر عظمت و شوکت است اقتدار تو ، و حکومت از آن توست در آن روز ، هر چه شدم به رحمت تو امیدوارم
اگر حقی بر گردن تو داشته باشم آن هدایت من است ، من را هدایت کن ، اگر اجتناب کردم مجازاتم کن ، من را مسلمان از این دنیا ببر ، من را به کیش ابراهیم و موسی و محمد و علی ، به کیش مسلمانی از این دنیا ببر ، من حق را دوست دارم ، من عاشق حقم حق پرستم ، حق را میپرستم ، ای تمام حقیقت با من مدارا کن ، بر جهل من رحم کن و صبر کن من میتوانم در توانم هست که اهلی شوم
یا الله من تو را میپرستم ای پروردگار همه ، ای حافظ اصلاب و ارحام پاک ، ای منجی و نوید دهنده امید ، من با تو قمار میکنم ، اگر ببازم میگویم به تو باختم اشکال ندارد به تو باختن بسیار زیباتر از گمراهی خودخواسته ، این بر تو واضح هست که من میخواهم بنده تو باشم و به شکوه و قدرت و عظمت تو معترفم تو بر دل و قلب و فواد من از خود من آگاه تری از تو مسئلت هدایتی دارم ، و بیزارم از آن لهیبی که چون شهیق خران از هر سمت به انسان هجوم می آورد
من به تو پناه آوردم از شر خودم ، من از شر خودم به تو پناه آوردم تو خودت میدانی که این حملات از جانب کیست

bigbang 10-29-2014 01:50 AM

قرآن بسیار بزرگتر از حد درک و فهم و شعور ما هست ! و بسیار بزرگتر از آن که ما این طور که از آن استفاده میکنیم استفاده کنیم ، برای افتتاح یا انتصاب و سر قبر!
بزرگ و بلند مرتبه هست کلام پروردگار من که بر تارک آسمان نقش بسته و از نزولات آسمانی و کلام مستقیم پروردگار هست سرمایه ای عظیم از جانب انسان کامل برای ما
کلام بزرگ و پر ارزش پروردگار جهانیان ، بزرگ و بلند مرتبه هست از آن چه بدان نسبت میدهند و از آن چه بدان توصیف میکنند ، دوست و دشمن نسبت بدان جاهل و مغزشان قاصر از فهم و درک کلمات الهی این کتاب هست ، بزرگوار هست از آن چه اندیشه سنتی و دین پدر مادری شما در فکر شما کرده ، به اعتقاد و به فکر و به انتخاب با عمل بدان به ارزش این کلام الهی که اخبار پس و پیش در آن هست و ماپیرو آنیم آیه به آیه کلمه به کلمه نه پیرو قهری که پیروی به اختیار ، بلند مرتبه پروردگار جهانیان و فرستاده او محمد مصطفی ( ص) از نسل ابراهیم و آدم که افتخار پیروی از آیین آنها و رنگ خدایی برای ماست شان یک مسلمان واقعی بسیار بالاتر از آن چه شما هستید ، هست !

kiana 10-26-2016 10:35 AM

می دانم هراز گاهی دلت تنگ می شود.
همان دلهای بزرگی که جای من در آن است
آنقدر تنگ میشود که حتی یادت می رود من آنجایم.
دلتنگی هایت را از خودت بپرس.
و نگران هیچ چیز نباش!
هنوز من هستم. هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است!
اما من نمی خواهم تو همان باشی!
تو باید در هر زمان بهترین باشی.
نگران شکستن دلت نباش!
میدانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند.
و جنسش عوض نمی شود ...
و میدانی که من شکست ناپذیر هستم ...
و تو مرا داری ...
برای همیشه!
چون هر وقت گریه میکنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازد ...
چون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای ...
چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم،
صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام!
درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم!
دلم نمی خواهد غمت را ببینم ...
می خواهم شاد باشی ...
این را من می خواهم ...
تو هم می توانی این را بخواهی. خشنودی مرا.

اکنون ساعت 06:43 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.