پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   استان کرمانشاه (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=162)
-   -   اس ام اس کردی- sms کردی - با مرام اگه کردی یه اس ام اس کردی بگو -طنز فرهنگی (http://p30city.net/showthread.php?t=12864)

رزیتا 09-07-2009 12:58 AM

اس ام اس کردی- sms کردی - با مرام اگه کردی یه اس ام اس کردی بگو -طنز فرهنگی

sms کردی - با مرام اگه کردی یه اس ام اس کردی بگو اس ام اس کردی-طنز فرهنگی
اس ام اس کرمانشاهی
sms کردی - اس ام اس طنز کردی
-------------------------------------------------------------------------------------
گفتم: كه ماه من شو / گفتا: باوگت درارم ! گفتم: ز مهر ورزان رسم وفا بياموز / گفتا: و لنگه كاوشم چم راست درارم !!_:2:

به اینجا هم میتونین مراجعه کنین :

بچه های کرماشان - گفتگوی کرمانشاهی -کلوب بچه های کرمانشاه

======================================
اضافه شده توسط ادمین :
دوستان عزیز لطف کنند نوشته هایی که به نوعی توهین یا بار تمسخر امیز داشته باشه در سایت ایجاد نکنند
اینقدر اس ام اس های زیبا و جالب و خنده دار و دوست داشتنی هست که میتونیم بگذاریم و خودمان و سایرین استفاده کنند و لذت ببریم که حد وحساب نداره
لطفا دقت زیادی روی انتخاب اس ام اس ها بکنین که به کسی توهینی نشده باشه
من خودم معمولا استقبال کرده ام از این جور نوشته ها و اس ام اس ها و بدور از تعصب به اونها نگاه کرده ام درصد زیادی از اونها واقعا جالب و صرفا طنز هست و اصلا به معنای تمسخر و دست انداختن نیست اما بعضا مشاهده میشه از هر 20 تا 1 دونه اس ام اس واقعا تخریبیه و به قصد طنز ایجاد نشده و صرفا تمسخر امیزه البته خدارو شکر تعداد اینها کمه و من از 4-5 سال پیش که برام اس ام اس میاد شاید نهایتا 10 تا هم از این نوع اس ام اس ها نداشته ام
پس لطف کنین شمام دقت بیشتری از این به بعد روی اس ام اس ها داشته باشین
تا همیشه چهره ی همه مون در این تاپیک خندون بمونه و کسی دلگیر و دلخور نشه
ممنون

رزیتا 09-07-2009 01:00 AM

از يه جوانرودي نوار مغز ميگيرند ، سه ساعت اولش عزيز ويسيه !!
{شیت شدن}

Hiwa 09-07-2009 07:22 AM

مرده دستشو انداخته بود دور گردن زنش، زنش نگاه كرد تو چشاي شوهرش گفت :
گش كس يه ي چشتي بيش!
شوهرش گفت :
مِلد بشكنم؟:21:

رزیتا 09-07-2009 08:39 AM

بالاگت برزه، دلم چیسه پیت، بی پیولی نیلید زنگی بیمه لید:24:{شیت شدن}:65:

رزیتا 09-07-2009 09:30 AM

_چپلهشاواز چیست؟!... حرکتی است تبلیغی و نمادین جهت از خود بیخود کردن سرچوپی و بنه ماله !! {شیت شدن}{جشن پتو}_باوش

رزیتا 09-07-2009 12:01 PM

{داش مشتی}مالی آوا چیست ؟ دعای خیری است از طرف لوتی برای شاواز دهنده که اجابت آن با مقدار شاواز رابطه مستقیم دارد !! {شیت شدن}:36:_چپله

Hiwa 09-07-2009 12:25 PM

مِر چيست؟
حالتي است كه به مردمان كُرد، بعد از خوردن دوغ غليظ و محلي دست ميدهد!

hamed95 09-07-2009 01:21 PM

نان دوچیست؟سوپی،سفید رنگ محلی که از لحاظ کالری بسیار فقیر بوده وصرفا جهت سرکار گذاشتن معده می باشد

رزیتا 09-07-2009 02:04 PM

به کرده گفتند: چهارتا گاز نام ببر ؟ ، گفت: هیدروژن ، اکسیژن ، مموژن ، خالوژن !!:24::24::24:

رزیتا 09-07-2009 04:05 PM

{شیت شدن}بن چوپی چیست ؟ فردیست در کمین :45:

چوپی که هر لحظه در صدد حمله برای فتح چوپی است !! _باوش

اکنون ساعت 12:44 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.