پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   بخش عمومی موبایل (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=20)
-   -   اس ام اس های زیبا و حکیمانه (http://p30city.net/showthread.php?t=2866)

امیر عباس انصاری 02-16-2008 10:28 PM

اس ام اس های زیبا و حکیمانه

با سلام خدمت همه کاربران گرامی و مهمانان عزیز...:53:
به تالار موبایل خیلی خوش آمدید...:53:
از این به بعد در این تاپیک متن اس ام اس های زیبا و حکیمانه را درج خواهیم کرد و با همت جمعی یک تاپیک بی همتا خواهیم ساخت;)
متشکرم:53:

ارادتمند... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!
[IMG]****************************/87.gif[/IMG]
===================================

برای دیدن نوشته های مشابه به لینک های زیر مراجعه کنید

امیر عباس انصاری 02-16-2008 10:30 PM

موفق كسي است كه با آجرهايي كه بطرفش پرتاب مي شود، يك بناي محكم بسازد

آنقدر از زندگی دلگیرم که روز مرگ خود را جشن میگیرم

دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك به آسايش مردان بزرگ فكر مي كنند! مردان بزرگ در آرزوي آرامش مردان كوچك مي ميرند!! كدامين پل در كجاي جهان شكسته است كه هيچ كس به خانه اش نمي رسد؟؟

کسي رو براي دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگي داشته باشه تا مجبور نشي به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشي خودت را کوچک کني

:53::53:

امیر عباس انصاری 02-16-2008 10:32 PM

زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست ... امتحان ریشه هاست ... ریشه هم هرگز اسیر باد نیست

ايستاده مردن بهتر از زانو زده زيستن است.

دوست داشتن بهترين شکل مالکيت است و مالکيت بدترين شکل دوست داشتن

سعي کن مثل خورشيد زياد نور ندي چون همه از نورت استفاده مي کنن ولي اصلا نگات نمي کنن؛ سعي کن مثل ستاره کم نور بدي تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن

قلب، جاده اي است كه تنها مسافر آن بايد خدا باشد؛ قلبي كه با غير خدا آشناست، كوچه اي بن بست است

:53::53:

امیر عباس انصاری 02-17-2008 01:40 AM

در عشق راهي براي عقل نيست . انان که عاقلانه عاشق مي شوند عاشق نيستند عاقلند، ولي انان که عاشقانه عاشق مي شوند ديوانه اند

امیر عباس انصاری 02-17-2008 01:40 AM

معشوقی را كه چشم انتخاب كند چه بسا كه محبوب دل نشود ، اما آنرا كه دل بپسندد بی گمان نور چشم خواهد شد

highsky 02-17-2008 02:51 AM

اساسا ، خوشبختی فرزند نامشروع حماقت است. همه کسانی که در جست و جوی خوشبخت بودن هستند بی خود تلاشی در بیرون از خویش نکنند اگر بتوانند " نفهمند" می توانند " خوشبخت " باشند. علی شریعتی:53:

shabhaye_mahtabi 02-20-2008 11:25 PM

هيچگاه نگذار در كوهپايه هاي عشق كسي دستت را بگيرد كه احساس ميكني در ارتفاعات آنرا رها خواهد كرد.

يك بار براي ديدن دريا قدم به ساحل گذاشتي... اما امواج دريا هزاران بار براي بوسيدن قدمگاهت تا روي ساحل پيش آمدند.

هيچوقت شخصيت خودت رو براي كسي تشريح نكن. چون كسي كه تو رو دوست داشته باشه بهش نيازي نداره، و كسي كه ازت بدش بياد باور نمي كنه
با تشكر فريبا

امیر عباس انصاری 02-21-2008 03:02 AM

http://f3.yahoofs.com/blog/46f51987z...oLMvHBbonOY0sS چارلي چاپلين به دخترش: تا وقتي قلب عريان كسي را نديدي بدن عريانت را نشانش نده! هيچ گاه چشمانت را براي کسي که معني نگاهت را نمي فهمد گريان مکن قلبت را خالي نگه دار اگر هم يه روزي خواستي كسي را در قلبت جاي دهي سعي كن كه فقط يك نفر باشد به او بگو كه تو را بيش تر از خودم وكمتر از خدا دوست دارم زيرا كه به خدا اعتقاد دارم وبه تو نياز دارم

امیر عباس انصاری 03-04-2008 05:54 AM

چند اس ام اس حکیمانه

هر چه نور بيشتر باشد سايه عميق تر است.

در اين دنيای نامردان که مردانش عصا از کور می دزدند من خوش باور نادان محبت آرزو کردم

آرام باش ، توكل كن، تفكر كن، و آنگاه آستين ها را بالا بزن
آنگاه دستان خداوند را ميبيني كه زودتر از تو دست به كار شده اند
مولا علی ابن ابیطالب امیر مومنان

هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهي در انتهاي خارهاي يک کاکتوس به غنچه اي مي رسي که ماه را بر لبانت مي نشاند

امیر عباس انصاری 03-04-2008 05:55 AM

اسم اس حکیمانه
روزی زشت و زیبا کنار دریا به هم میرسند و هر دو قصد شنا کردن میکنند . پس آن دو لباسهای خود را در آوردند و شنا کردند . پس از مدتی زشت از آب بیرون آمد و لباسهای زیبا را پوشید و رفت ، پس از آنکه زیبا از آب بیرون آمد تن پوشش را نیافت ، از عریانی خود شرم کرد و لباسهای زشت را پوشید . از آن زمان تاکنون همه آن دو را اشتباه میگیرند بجز عده کمی که زیبا را فارغ از لباسهایش می شناسند !؟

اکنون ساعت 04:30 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.