پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   تسلیت به آقای مستور به مناسبت فوت مادر گرامیشون (http://p30city.net/showthread.php?t=38706)

رزیتا 01-02-2013 03:28 PM

تسلیت به آقای مستور به مناسبت فوت مادر گرامیشون

جناب مستور، خداوند مادرتون رو رحمت کنه و به شما و خانواده محترمتون صبر عطا کنه، مارو تو غمتون شریک بدونید

ماهین 01-02-2013 03:37 PM

خدا رحمتشون کنه ...
جاشون سبز باشه و روزهاتون پر شه از صبر .

ترنم 01-02-2013 04:10 PM

تسلیت میگم
خدا رحمتش کنه
و ارزوی صبر براتون دارن

افسون 13 01-02-2013 04:34 PM

http://www.asemoni.com/img/condolence-message.jpg

عجب رسمیه رسم زمونه
قصه ی برگ و باد خزونه
میرن آدما ازونا فقط
خاطره هاشون به جا می مونه

تسلیت میگم دوست عزیز
در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای مادر عزیزتان غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم . روحش شاد ...

shokofe 01-02-2013 04:42 PM

http://www.asemoni.com/img/condolence-message.jpg

آقای مستور تسلیت میگم

مهرگان 01-02-2013 05:27 PM

تسلیت عرض میکنم مستور گرامی... روحشون شاد...

شابادی 01-02-2013 05:46 PM

تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم
امیدوارم که غم آخرتان باشد

Saba_Baran90 01-02-2013 10:02 PM

واقعا متأسفم
از خدا برای ایشون آرامش و برای شما صبر می خوام!
بهتون تسلیت می گم
خدا رحمتشون کنه

امیر عباس انصاری 01-02-2013 10:17 PM

http://www.iranskating.ir/fa/images/stories/00.jpg

مصیبت وارده را خدمت شما و عزیزانتان تسلیت عرض می کنیم
و از درگاه ایزد منان برای شما عزیزان صبر آرزومندیم

bigbang 01-02-2013 10:36 PM

آقای مستور این مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت میگویم
خدا رحتمشان کند ، آرزوی صبر بر این مصیبت وارده را برای شما دارم و دعای خیر برای آن بزرگوار

Afsaneh_roj 01-02-2013 10:46 PM

عرض تسلیت

آقای مستور تسلیت مرا هم بپذیر
خدا بیامرزه روح مادر گرامیتون شاد .
از خدا براتون صبر آرزو میکنم .
بازماندگان سلامت باشن

niham 01-03-2013 12:43 PM

مرگ مادر غم نیست
درد است که تا هنگام مرگ
در جان میماند
این درد جانکاه را به شما مستور
عزیز و خانواده محترم تسلیت میگم
امید است دیگر غم نبینید

kiana 01-03-2013 01:55 PM

آقای مستور برای شما صبر آرزو میکنم برای روح عزیز ار دست رفته تان هم شادی.

پریشان 01-03-2013 02:36 PM

مستور گرامی مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان

تسلیت میگم

فرانک 01-03-2013 03:35 PM

ما رو شریک غمتون بدونید

خدا رحمتشون کنه

مهدی 01-03-2013 03:59 PM

مستور گرامی تسلیت.
اندوه ما در غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه ها نمی گنجد
تنها میتوانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم .

hossein 01-03-2013 07:32 PM

آقای مستور عزیز غم آخرتون باشه ، روح مادر گرامیتان شاد و قرین رحمت الهی

sharareh1 01-03-2013 09:14 PM

تسلیت عرض میکنم امیدوارم غم اخرتون باشه

mohammad.90 01-04-2013 02:14 AM

اقا مستور عزیز تسلیت عرض میکنم غم اخرتون باشه

خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده.........................

SHeRvin 01-04-2013 03:40 PM

مستور عزیز تسلیت میگم امیدوارم خدا بهتون صبر بده و غم اخرتون باشه روحشون شاد

علي. 01-04-2013 06:17 PM

جناب آقاي مستور در غم از دست دادن مادر بزرگوارتون ما را هم شريك بدونيد از خداوند سبحان براي آن مرحومه طلب مغفرت و آمرزش و براي بازماندگان محترم عمري باعزت و طولاني توأم با صبر و شكيبايي ْآرزومندم

مستور 01-07-2013 05:31 PM

سلام خدمت همه دوستان سایت پی سی

مگر میشود از این همه اظهار محبت شما عزیزان به سادگی گذشت
مگر میشود سر تعظیم به خاطر این همه بزرگواریتان فرود نیاورد
اینجا دنیای مجازی است اما به من ثابت کردید که اینجا دنیایی به واقع حقیقی و برتر از آن است مانند زندگی روزمره ، مانند دیدن خواهر ، برادر ، و فامیل گه هر گاه آنان را نبینیم آزرده خاطر میشویم و آنگاه که به ملاقات آنان میرویم مسرور و خرسند میگردیم
این سایت و همه اعضای آن همانند خانواده ی من هستندو بعد از این مصیبت دانستم که اگر چه آنان را ندیده ام اما انگار در این چند روزه پا به پای من کنار در مسجد ایستاده و به مهمانان عزادار خوش آمد می گویند
زبانم قاصر است این همه بزرگواریتان را به زبان بیاورم و آن را در چند جمله بگنجانم ولی آنقدر اطمینان دارم که آنچه را که به عنوان تشکر تقدیمتان میکنم می پذیریـــدو ازاین سرا پا تقصیر به کرمتان قبول می نمایید
از یکایک عزیزانی که در این چند روزه به نحوی با من همدردی کرد هاند تا ابد سپاسگزارم امیدوارم سراسر زندگیشان همواره شاد باشند و هیچگاه گرد غم بر جهره اشان ننشیند چه آنهایی که مطلع شدند و تسلای خاطر مرا فراهم نمودند و چه آنانی که من بعد اطلاع خواهند یافت
مرا ببخشید اگر برای عرض ادب دیر خدمت رسیدم جا دارد از همه ی عزیزانی که مایه آرامش خاطرم گردیدند به شرح ذیل تشکر کنم

رزیتا - خواهر بزرگوارم که زحمت این مصیبت را اول از همه متقبل شدند و دوستان سایت را مطلع گردانیدند اجرتان را از خدای متعال بگیرید
انشاءالله
ماهین _ دوست و هم سایتی عزیزی که به نظر میرسد اولین نفری بودند که شریک غم من و خانواده ام شدند نمیدانم چگونه تشکر کنم ممنونم ماهین گرامی خدا سایه تان را بر سر فرزندان همیشه سبز دارد
ترنم - رئیس و مدیر عزیز که همه گونه از ایشان سپاسگزارم با اینکه بارها از خود آزرده خاطرشان کردم ولی بزرگواری کرده و تسلی خاطر بنده شدند
افسون 13 - دوست و یاور همیشگی در مشاعره امید است به آرزوهای قلبی خود به شادی برسند
شکوفه - دکتر عزیز که محبت کردند و مرا خرسند نمودند این لطفتان را فراموش نخواهم کرد
مهرگان - استاد زبان که هیچگاه این همه اظهار لطقشان فراموشم نمیگردد
شابادی - دوست مهربان که واقعا برادری کردند
صبا باران - خواهر عزیزی که برادرشان را مورد محبت قرار دادند
امیر عباس انصاری - با صفا که آقایی کرده دعایشان میکنم که سایه شون بر سر خانواده مستدام باشد
بیگ بنگ ( آقا محمد ) - که دانستم کدورت هایشان را از اینجانب فراموش کرده اند و لطقشان را از بنده دریغ نکردند
افسانه - دوست عزیزی که امیدوارم سایه غم هیچگاه چهره اشان را نیاراید
نیهام - دوست تازه واردی که اظهار همدردی کرده اند
کیانا - مهربان ، دوست عزیزی که در حقم خواهری نمودند
پریشان - که با اظهار محبت و لطف بی شائبه مایه مسرت بنده شدندبرایشان آرزو میکنم بر خلاف نامشان هیچگاه پریشانی را در زندگی نبینند
فرانک - خوب و سرور ما کار نا بلدها و مبتدی ها و استاد عزیزم که با محبتشان مرا شرمنده خود ساختند
مهدی - آقا ی بزرگواری که جانم فدای مهربانیشان
حسین - داداش حسین که مرا بی نهایت شرمنده کردند با بزرگواری خودشان
شراره - خواهر بزرگوارم که امید است اجرشان را از حضرت رضا بگیرند که آنهم دل خوش و تن سالم انشاءالله
محمد 90 - آقا محمد شیرازی که آرزو مینمایم حضرت شاه چراغ در همه حال یار و یاور خود ، خانواده و کوچولوشون باشه ممنونم محمد جان
شروین - که همیشه مدیونشان هستم با این اظهار محبت ، بزرگواری و لطف بی منتشان
علی - عزیز ، مهربان و با معرفت که برادرانه به این حقیر تسلا دادند

و تشکر از تمامی دوستانی که به دلیلی نتوانستند و یا ندانستند که با پیام و یا تسلیت در این جمع حضور یابند از همه آنها کمال سپاسگزاری رادارم

اکنون ساعت 09:00 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.