پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   فرهنگ و تاریخ (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=121)
-   -   نیایش و لحظه های تامل (http://p30city.net/showthread.php?t=19568)

amir ahmadi 01-09-2010 07:27 PM

نیایش و لحظه های تامل

خدایا از این نفس زشتی پسند که به بدیهایم وا می داردو بر خطا سبقت می گیرد در طاعت و سپاست سستی می کند و در طلب دنیا حریصانه می دود به بلایی اندک بی تاب می شود و چون خیری به او رسد دست به احسان نمی برد به تو شکایت می کنم.
خدایا از دشمنی این نفس بدخواه که گمراهم می کند به هوا پرستی ام می کشاند و به دوستی دنیایم می کشاند تا مرا از بندگی و قرب تو جدا کند و از طاعت تو بازم دارد به تو شکایت می کنم.

amir ahmadi 01-09-2010 07:33 PM

بار الها نعمت های پی در پی تو مرا از شکرت غافل کرد و فیضان و جوشش دریای کرم و بخشندگی ات مرا از سپاس تو ناتوان ساخت و با این حال کوتاهی ام در شکرو سپاس تو مرا از بارگاه کرمت دور نساخت که تو سراسر مهری و رافت و کرم و احسان.

amir ahmadi 01-09-2010 07:36 PM

خدایا بر دل من وقار و سکینه ای ببخش که جز نور عشق تو را نپذیرد و جز پرتو محبت تو را در نیابد ای مهربان ترین مهربانان.
مناجات خمس عشر.

amir ahmadi 01-09-2010 07:47 PM

انچه مرا و تو را و همه ادمها را از همه موجودات دیگر این عالم هستی جدا می کند برتری می دهد و متمایز می سازد وجود دو بعدی و دوسویه ماست که سویی در اتصال و انس با عالم خاک است و مانوس با انچه خاکی است و دنیایی و سویی در اتصال و انس با خداست و مانوس با انچه خدایی و افلاکی است.ما در کشمکش این دو نیمه و در میان دو راهی اسمان و زمین مختاریم که کدام سو را برگزینیم و تمنای کدام نیمه وجود خود را اجابت کنیم.

amir ahmadi 01-09-2010 07:53 PM

ای فرزند ادم انچه تو را کرامت می بخشد و تو را در سبد هستی گل سر سبد می نماید و انچه مایه شرافت و بزرگی و برتری تو در میان جمیع مخلوقات می شود افرینش قدسی توست .خلقتی جدای از خلقت همه مخلوقات و دمیدن نسیم قدسی روح الهی در تو _تو را ورای همه مخلوقات جا می دهد.

amir ahmadi 01-09-2010 07:57 PM

خداوند ادمی را افرید و در جام وجودش از میل به راستی ها و کجی ها جرعه ای ریخت .او را بر سر کوهی نشانید تا ان شود که خود اختیار کند به انجا رسد که خود برگزیند و بر ان مقام نشیند که خود بخواهد.

amir ahmadi 01-09-2010 08:04 PM

چه شتابی هست در نهاد ما ادمیان إچه عجولانه گام بر می داریم با این گذر تند زمان و این گذر پر شتاب عمر.کاش این لحظه ها را که در ان فرصت بودن یافته ایم از دست نمی دادیم .کاش نه انتظار فردا و نه حسرت گذشته امروزمان را از بین نمی برد.کوچکترها در ارزوی بزرگ تر شدن و بزرگترها در اندیشه انچه از دست داده اند.

amir ahmadi 01-09-2010 08:12 PM

گاهی انقدر بخیل و تنگ دستیم که در انچه از ان ما نیست هم بخل می ورزیم .راستی جز عمل ما که خود انتخابش کرده ایم و خود به ان عمل کرده ایم چیست که از ان ما باشد.مال ما باشد و ما مالک ان باشیم .ما ادمها در همه انچه که مال ما نیست بخل می ورزیم .ادمی گاه ان قدر بخیل است که اگر سرچشمه های دارایی های دنیا در دستش باشد از هراس کاستنش ذره ای نمی بخشد.ماادمها گاهی انقدر بخیل می شویم حتی در ادای یک سلام.

amir ahmadi 01-09-2010 08:16 PM

وهستند انسانهایی که در نگاهشان در دارایی شان و حتی در جانشان بی هیچ هراسی بخل نمی ورزند .انسانهایی که وجودشان یکسره لطف و بخشش و جود و عطاست و از نگاهشان و از دستهاشان همیشه مهر و مهربانی فرو می ریزد و بخشندگی راز ماندگاری ان چیزی است که از ان ما نیست.

amir ahmadi 01-09-2010 08:33 PM

در شگفتم از انکه هیچ ندارد و کبر می ورزد .حیرانم از انکه درمانده ترین است و فخر می فروشد .در حیرتم از انکه به قدر نفسی توان بیشتر ماندن ندارد و بزرگی می کند ما ادمها به چه داشته ای یا توانی این همه مغرور و به کدام دارایی پایدار این همه تکبر می کنیم .امدن مان رفتن مان زیبایی مان سلامتمان دارایی مان وتوانمان روی کدام می توانیم حساب کنیم ؟بر کدام مالکیم و توان ماندگار کردنش را داریم؟بر کدامیک مسلطیم و بر نگه داشتنش قادر. جز عمل انسان و جز تکامل روح او چیست که بران فخر بورزد و بزرگی کند.

amir ahmadi 01-09-2010 08:37 PM

بنگر که غفلت از حقیقت و غوطه خوردن در مالکیتهای مجازی و قدرتمندی های پوچ چه سخت انسان درمانده تهی دست را گرفتار بند تکبر و غروری می کند که خود نشان روشنی از تهی دستی او در باورهاست.

amir ahmadi 01-09-2010 08:43 PM

تا کجا می رویم ؟این درون تشنه ما کی سیراب می شود؟پایان راه به دست اوردن ها کجاست ؟انکه تشنه مال است به کدام دارایی سیراب می شود و انکه در طمع رفاه و اسودگی است کجا به نقطه اوج می رسد؟کجاست پایان راه قدرت و شهرت و هزار خواهش دیگر این نفس سیری ناپذیر ادمی ؟این تن رنجور و ان روح دردمند تا کجا باید در پی این نفس سرکش حریص بدود و هدر برود.

amir ahmadi 01-09-2010 08:48 PM

حال انکه او در پی سراب می رود و هر دم تشنه تر از پیش به سرابی دوباره چشم می دوزد .کاش لحظه ای این اسب سر کش بی مهار فرو نشبند و ارام گیرد و مهار به دست روح سپارد و ببیند که روح چه شیرین و مطمئن گام بر می داردببالا می رود و ادمی را بالا می کشد و همه وجود ادمی را سیراب می کند

amir ahmadi 01-09-2010 08:54 PM

اگر گاه تشنگی ام دوستی یا حتی بیگانه ای به نیم لیوانی اب مهمانم کند بارها سپاسش خواهم گفت .اگر در پنجه های مرگ بیفتم و کسی نجانم دهد همه عمر وام دارش خواهم بود .چگونه است که سپاس تو را که مرا افریدی روحم بخشیدی زندگی ان دادی و از هر نعمتی لبریزم کردی از یاد می برم چگونه است که دین پروردگاریت بر دوشم حس نمی کنم و بندگیت نمی کنم .

amir ahmadi 01-09-2010 08:57 PM

کاش حق خداییت را بر خود در می یافتم و بنای سپاس تو را بنیان می نهادم لحظه ای دمی نفسی از بندگی تو غافل نمی شدم .به هر قدم رضای تو را می جستم و خرسندی تو را می خواستم و به هر نفس تورا می دیدم و به سوی تو می امدم.

amir ahmadi 01-09-2010 09:18 PM

بار الها راز درونم را چه خوب میدانی .چه کسی چون تو همه نیازهای مرا و را ه سیراب شدنش را می داند .ای یگانه ترین ای اگاه ترین بینشی عطایم کن که نجویم جز تو را و نخواهم جز رضایت تورا.

amir ahmadi 01-10-2010 09:00 AM

ای خداوندی که گنه کاران به امید رحمت تو به فریادرسیت می خوانند.ای خداوندی که بیچارگان در پناه احسانت می ارامندای انیس ازردگان دور از خان و مان.
ایا تو ای خداوند بر کسی که به درگاهت دست به دعا بردارد رحمت می اوری تا من در دعا مبالغت ورزم؟ایا تو ای خداوند کسی را که به درگاهت اشک می ریزد می امرزی تا من به اشکباری شتابمایا تو ای خداوند کسی که شکایت بینوایی خویش را به درگاه تو ارد در حالی که به تو توکل کرده است بی نیاز می سازی.

amir ahmadi 01-10-2010 09:07 AM

ای خداوند بر محمد و خاندان او رحمت فرست و از من اعراض مکن که روی به تو اورده ام و مرا محروم مکن که دل به تو سپرده ام و دست رد به رویم مزن که بر درگاهت ایستاده ام.تویی که خود را به رحمت وصف کرده ای پس بر محمد ص و خاندانش درود فرست و بر من رحمت اور .تویی که خود را بخشنده نامیده ای پس گناهانم را بر من ببخشای.

amir ahmadi 01-10-2010 09:13 AM

منزهی تو چه شگفت است که من به زیان خود گواهی می دهم و اعمال نهان خویش بر می شمارم .و شگفت اور از این بردباری توست در برابر من و درنگ توست در مواخذت سریع من .واین نه بدان سبب است که مرا نزد تو ابرویی است بلکه به سبب مدارای تو ست با من و احسان تو در حق من.باشد از معصیتی که تو را به خشم اورد باز ایستم و از گناهانی که مرا فرسوده است دست بدارم.که عفو و بخشایش مرا از عقوبت و عذاب من دوست تر داری.

amir ahmadi 01-10-2010 09:26 AM

ای خداوند اکنون که بر گناه من پرده کشیده ای و رسوایمنساخته ای اکنون که به کرم خود با من مدارا ورزیده ای و به مواخذت من نشتابیده ای.اکنون که از فضل و احسان خویش مرا به بردباری نواخته ای و نعمت خود را بر من دیگرگون نساخته ای و زلال احسان خود تیره نکرده ای پس بر این زاریهای دراز من رحمت اور و بر شدت مسکنتم ببخشای و بر نابسامانیم ترحم فرمای.

amir ahmadi 01-10-2010 01:33 PM

بار خدایا مرا از کسانی قرار ده که تو را به یکتایی می پرستند و به تو ایمان اورده اند و پیامبرت را تصدیق کرده اندو امامان را به پیشوایی پذیرفته اند .امامانی که طاعتشان را فریضه ساخته ای و ایمان به تو و تصدیق رسول تو به دست ایشان اجرا می شوند.امین رب العالمین

amir ahmadi 01-11-2010 09:32 PM

ای خداوند به لطف خود نیت مرا از هر شائبه مصون دار و به رحمت خویش یقین مرا استوار گردان و به قدرت خود فساد مرا به صلاح بدل نمای امین.

amir ahmadi 01-12-2010 10:13 AM

حمد و سپاس خدای را ان نخستین بی پیشین را و ان اخرین بی پسین را /خداوندی که دیده بینایان از دیدارش قاصر اید و اندیشه واصفان از نعت او فرو ماند .افریدکان را به قدرت خود ابداع کرد و به مقتضای مشیت خویش جامه هستی پوشید و به همبن راه که اراد ه او بود روا داشت و رهسپارطریق محبت خویش گردانید.

amir ahmadi 01-12-2010 10:17 AM

منزه و پاک است نامهای او ناگسستنی است نعمتهای او .کس را نرسد که او را در برابر اعمالش بازخواست کند و اوست که همگان را به بازخواست کشد.

amir ahmadi 01-12-2010 10:24 AM

حمد و سپاس خدای را بدان سان که مقرب ترین فرشتگانش و گرامی ترین افریدگانش و ستوده ترین ستایندگانش می ستایند .حمدی برتر از حمد دیگر ان سان که پروردگار ما از همه افریدگان خود برتر است.

amir ahmadi 01-19-2010 09:55 AM

بار خدایا این منم که به درگاه تو ایستاده ام خوار و ذلیل و خاضع و خاشع و خائف و معترف به گناهان بزرگی که بارش را بر دوش می کشم و خطاهای عظیمی که مرتکب شده ام .در سایه عفو تو خزیده ام و به جوار رحمت تو پناه جسته ام و به یقین می دانم که کسی مرا از تو زنهار نخواهد داد و کس مرا از کیفر تو در امان نخواهد داشت.

amir ahmadi 02-22-2010 01:17 PM

الهی اگر ما را به ماباز گذاری از همه ناکسان ناکس تریم
ما به عصیان کوشیدیم تو به کمال کرم پوشیدی.
چون پوشیدی رسوا مکن.
انچه پنهان داشتی باز پیدا مکن .
بنده اگرچه گناهکار است هم او از دوستان است

amir ahmadi 02-22-2010 01:20 PM

الهی خلق تو شکر نعمتهای تو کنند من شکر بودن تو کنم.نعمت بودن توست .
الهی من از بودن تو توانگرم .
الهی خوشی با تو بودن است
اشارت به بهشت کنی.

amir ahmadi 02-28-2010 03:58 AM

ای خدای مهربان کاستیهایم را بر من ببخش و مرا به راهی راهنمایی کن که بندگان صالحت رهنمون شدیو

amir ahmadi 04-11-2010 04:11 AM

خدایا از دشمنی این نفس بدخواه که گمراهم می کند به هوا پرستی ام می کشاند و به دوستی دنیایم می کشاند تا مرا از بندگی و قرب تو جدا کند و از طاعت تو بازم دارد به تو شکایت می کنم.

ترنم 06-21-2011 01:17 PM

مناجاتی زیبا از استاد مصطفی ملکیان

خدایا، اندیشه‌ام را در مسیری معنوی و روحانی قرار ده، تا روحم را با تو درآمیزم، و لذت ِ بودن ِ با تو را در لحظه لحظه‌ی زندگی‌ام دریابم.
خدایا، اندیشه‌ام را چنان محکم ‌ساز که به حقیقت و عقلانیت متعهد باشم، و تنها بر پایه فهم و تشخیص خودم از زندگی، زندگی کنم، تا بتوانم از آنچه جامعه و دیگران از من می‌خواهند فراتر بروم.
خدایا، به من بینشی عطا کن که هیچ وقت خود را با دیگران مقایسه نکنم، بر آنهایی که از من برتر هستند حسد نورزم، و بر آنها که پایین ترند فخر نفروشم، و بر آنچه دارم قناعت کنم و همواره در این اندیشه باشم که از آنچه در حال حاضر هستم، فراتر بروم.
خدایا، به من فهمی عطا کن تا تفاوتهای خود با دیگران را دریابم، و بفهمم که با شخصیت منحصربه فردی که دارم قاعدتا زندگی منحصربه فردی نیز برای خود خواهم داشت، که از جهاتی می تواند متفاوت از زندگی دیگران باشد، مهم آن است که به تفاوتهای خودم و تفاوتهای دیگران احترام بگذارم و زندگی ام را منطبق با آن چه هستم، شکل ببخشم.
خدایا، توانایی ِ عشق به دیگری را در وجودم بارور ساز، تا انسان ها را خالصانه دوست بدارم، و بهترین لحظات لذت زندگی ام، لحظاتی باشد که بدون هیچ نوع چشمداشتی، خدمتی به همنوع ام می کنم.
خدایا، مرا از هر نوع نفرت و کینه ای که حوادث تلخ روزگار بر وجودم نهاده است، رها کن، تا با رهایی از نفرت و کینه، بتوانم دیگران را آن طور که هستند، بپذیرم و دوست بدارم.
خدایا، فهم مرا از زندگی آن چنان ژرف ساز تا قوانین آن را دریابم، و بفهمم که در زندگی چیزهایی هست که قابل تغییر نیست، قوانینی هست که از آنها تخطی نمی توان کرد، تا ساده لوحانه نپندارم که هر آنچه می خواهم را می توانم داشته باشم، و هر آنچه آرزو می کنم خواهم داشت.
خدایا، این توانایی را به من عطا فرما تا در لحظه لحظه زندگی ام، در لحظه حال و برای آنچه هم اکنون می گذرد زندگی کنم، و زیبایی ها و شادی هایی که هم اکنون از آن برخوردار هستم را با اندیشیدن بیش از حد به گذشته ای که دیگر پایان یافته است، و دغدغه بیش از حد برای آینده ای که هنوز نیامده است، نادیده نگیرم.
خدایا مگذار که در بند گذشته باقی بمانم، و چنان تعهد و دغدغه ی کشف حقیقت را در درونم شعله ور ساز که هیچگاه بخاطر آنچه در گذشته حقیقت می دانسته ام و آبرو ، حیثیت و شخصیت اجتماعی ام بدان وابسته است، از حقیقت هایی که هم اکنون بدان ها دسترسی می یابم، و ممکن است همه آنچه در گذشته حقیقت می دانسته ام به چالش بکشد و بی اعتبار سازد‏، محروم نمانم.
خدایا، مرا به انضباطی درونی متعهد کن، تا بفهمم و بدانم که هر کاری که دوست دارم و از آن لذت می برم را مجاز نیستم که انجام دهم.
خدایا، کمکم کن تا عمیقا دریابم که زندگی بیش از آنچه اغلب می پندارند جدی است، و برای هیچ انسانی استثنا قائل نمی گردد، همه ما برای آنچه می خواهیم و در آرزوی آن هستیم باید تلاش کنیم و شایستگی و لیاقت به دست آوردن آن را داشته باشیم. خدایا، به من بیاموز که بدون شایستگی و لیاقت داشتن چیزی، نخواهم که تو آن را از آسمان برایم بفرستی.
و در آخر ؛ خدایا، نعمت سکوت را بر من ارزانی دار ، تا در آن لحظاتی که طنین زندگی روزمره در درونم آرام می گیرد، نوای دلنشین و آرامش بخش حضور تو در روح و وجودم، مرا گرم و آرام سازد

ترنم 06-21-2011 01:18 PM

بنام تمام هستیم

سلام مولای من ، خدای من ، محبوب من ، معبود من
مولای یا مولای انت المولی و انا العبد و هل یرحم العبد الا المولی

چه خوش است نیمه شبان در خلوت سکوت شبانه
با تو نجوا کردن
ترا صدا کردن
ترا به مهمانی دل دعوت کردن
اعتراف به بندگیت کردن

مولای یا مولای انت الملک و انا المملوک و هل یرحم المملوک الا

اعتراف به اینکه من هیچ نیستم و تو مالک و صاحب منی
و تنها تو می توانی به من رحم کنی و دستم را بگیری

مولای یا مولای انت العزیز و انا الذلیل و هل یرحم الذلیل الا

اری ، باور دارم که تو عزیزی و من دربرابرت خوار و ذلیل
و جز تو چه کسی می تونه به من عزت بده ؟

مولای یا مولای انت العظیم وانا الحقیر و هل یرحم الحقیر الا العظیم

چه خوش است به سوز دل سرودن
که تو با عظمتی ، بزرگی ؛ با شکوهی
ومن حقیری هستم که با همه حقارت به بندگی تو افتخار می کنم

مولای یا مولای انت القوی و انا الضعیف و هل یرحم الضعیف الا لقوی
در پیشگاهت . در این خلوت سکوت اقرار می کنم
آری من ضعیف و ناتوانم . کم صبرو ناشکیبایم
اما از درگاه رحمت تو نا امید نیستم
مولای یا مولای انت الغنی و انا الفقیر و هل یرحم الفقیر الا

بخداوندیت سوگند میدانم که تهی دستم
تهی از هر بار و برگ ، تهی از معرفت ؛ فقیر به معنای واقعی
اما تو بگو به کجا بروم جز درخانه تو درکدام خانه را بزنم
به گدائی محبت ورحمت ؟

مولای یا مولای انت المعطی و انا السائل و هل یرحم السائل الا المعطی

تو بخشنده ای ، کریمی ، رحیمی و من نیازمند
لطف و رحمت و رافت تو
اگر حاجتم را ازتو سوال نکنم . اگر دست نیاز به سوی تو دراز نکن
تو بگو کدامین دست بی منت دست مرا می گیرد و بی نیازم می کند ؟

مولای یا مولای انت المعافی و انا المبتلا و هل یرحم المبتلا الا المعافی

بارخدایا مبتلایم .بیمارم . گرفتارم
مبتلا به دنیا . بیماروسوسه ها . گرفتار دام های نفس شیطانی
کدام طبیب مرحم زخمهای دلم می شود .
چه کسی ازدام وسوسه ها می رهاندم جز تو ؟!
مولای یا مولای انت الهادی و انا الضال و هل یرحم الضال الا الهادی

خدایا میدانم که میدانی که هنوز هم گم گشته ام . سردر گریبانم
پریشان و اشفته حالم ، سرگشته و حیرانم .
و تو ای همیشه خوب گر به این گمگشته رحم نکنی
اگر تو دستش را نگیری و هدایتش نکنی
اگر تو راه ننمائی ؛ اگر تو نظر نکنی
در این حسرت سرا، دراین دیار تباهی
در این وادی بهت ، دراین دار گمراهی
دست هدایت به سوی چه کسی دراز کنم ؟
خدایا قسمت میدهم به جلال و جبروت کبریائیت که
هیچوقت تنهای نگذاری
کسی را که به وسعت نهائیت تنها و دلتنگ است

amir ahmadi 12-23-2011 08:38 PM

خدايا
چگونه برانى از درگاهت
بيچاره اى را كه در حال فرار از گناهان به تو پناه آورده
يا چگونه نوميد سازى راه جويى را
كه شتابان آهنگ حضرت تو را كرده
يا چگونه بازگردانى تشنه اى را
كه براى نوشيدن بر سر حوضهاى تو آمده
نه هرگز چنين نخواهى كرد
با اينكه حوضهاى پرفيضت
در سخت ترين خشكساليها لبريز است
و در خانه ات
براى خواستن و ورود در آن باز است
و تويى انتهاى خواسته ، خواستاران
و منتهاى آرزوى آرزومندان

amir ahmadi 12-23-2011 08:42 PM

خدايا
تو بر هر چه بخواهى توانايى
ملك و سلطنت را به هر كه خواهى مى دهى
و از هركه خواهى برگيرى
و عزت دهى هر كه را خواهى
و خوار كنى هر كه را خواهى
همه خوبيها بدست تو است
و تو بر هر چيز توانايى.

شب را در روز فرو برى

و روز را در شب درآورى
زنده را از مرده بيرون آورى
و مرده را از زنده برون آرى
و به هر كه خواهى بى حساب روزى دهى.

amir ahmadi 12-23-2011 09:30 PM

معبودى جز تو نيست
منزهى تو خدايا
و حمد تو را گويم
كيست كه قدر تو را بشناسد
و از تو نترسد
و كيست كه بداند تو كيستى و از تو نهراسد
تو با قدرت خويش جداها را با هم جمع كردى
و به لطف خويش سپيده دم را شكافتى
و بكرم خود تاريكيهاى شديد شب را روشن كردى
و روان كردى آبهاى شيرين و شور را
از دل سنگهاى سخت و محكم
و فرو ريختى از ابرهاى فشرده آبى ريزان و فراوان ،
و قرار دادى خورشيد و ماه را براى مردمان چراغى فروزان
بدون آنكه در آنچه بدان آغاز كردى در آفرينش دچار خستگى و تعب گردى
يا به چاره جويى محتاج شوى
اى آنكه در عزت و بقاء يگانه است
و بندگانش را بوسيله مرگ و نابودى مقهور خويش كرد
.

SOHRAB_HAZHII 12-23-2011 09:48 PM

"درد دل با خدا"

دلم گرفته، ای خدا

این روزا هیچکی غیر تو ، درد من ونمی دونه .

دلم گرفته، ای خدا

حتی صدامم این روزا به ساز من نمی خونه.

دلم گرفته ازهمه

از این روزای سوت و کور .

از این ترانه مردگی، از این شبهای بی عبور.

تمام لحظه های دلم زیر هجوم حادثه منتظر

یه راهیه تا دوباره به توبرسه .

دلم گرفته، ای خدا

گریه امونم نمی ده ،چرا دیگه حتی دلم

تو رونشونم نمی ده .

گناه بی باوری مو ، خودم به گردن می گیرم.

اگر نگیری دستامو ، تو دستای غم می میرم .

دلم گرفته ، ای خدا

واسه رسیدن به تو ،یه فرصت تازه می خوام .

دوباره دستامو بگیر ، مثل روزای بی کسی.

دلم گرفته ،ای خدا حتی بهشتو نمی خوام .

bigbang 12-23-2011 11:49 PM

خدایا چه میشود مرا
چه میشود مرا خدا ؟
در این شب تاریک و این بی صدایی
در این کنج تنهایی چه میشود مرا ؟
به کجا میروم آخر >؟ از کجا آمده ام >؟
ای خدا ، ای معبود تو بودی من نبودم
تو هستی من نیستم چه میشود مرا ؟ در اوج تکلف جز تو هست آیا ؟
ای خدا ، خدا خدا خدا خدا خدا خدا ................................
چرا من از زمین ، به آسمان نمیروم
چه میشود تو را اگر منم به راه
آه از این نهاد به غایتش رسید
چه میشود تو را اگر مرا صدا
خدای مهربان
فراتر از زمان
به یاریم برس
تو را به مصطفی
من از زمین و آسمان
ستارگان و کهکشان
تو را طلب کنم
چه میشود مرا ؟
مرا تصوریست از آن دیار دور
چه میشود تو را اگر مرا به جا
منم صدای برگ
منم بهار خشک
تویی صدای باد
در امتداد موج
............................................................ ................خدا

amir ahmadi 12-25-2011 10:52 PM

و گواهى دهم كه
بهشت حق است
و آتش دوزخ حق است
و روز رستاخيز حق است
و قيامت مسلما خواهد آمد
و شكى در آن نيست.

amir ahmadi 12-25-2011 10:57 PM

خدايا
مخصوص تو است
ستايش بر هر لقمه
و هر جرعه
و هر حمله كردن
و هر بستن و گشودنى
خدايا
ستايش از آن تو است
ستايشى جاويدان
به جاويدانى ذاتت
و خاص تواست ستايش
ستايشى كه در نزد علم تو انتهايى برايش نباشد

amir ahmadi 12-25-2011 10:59 PM

خدایا
ستايش از آن تو است
ستايشى كه پيش مشيت تو پايانى ندارد
و از آن تو است حمد،
حمدى كه براى گوينده اش جز رضاى تو پاداش نباشد
و خاص تو است ستايش
بر بردباريت از پس علم و دانشت
و براىتو است ستايش
بر گذشتت از پس قدرت و توانايي تو
براى تو است حمد
كه باعث حمدى
و براى تو است ستايش
كه وارث آنى
و براى تو است حمد
كه پديده آورنده حمدى

اکنون ساعت 03:10 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.