پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار فوتبال داخلی و خارجی (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=28)
-   -   استقلال (آخرین اخبار و حواشی باشگاه استقلال و هواداران استقلالی) (http://p30city.net/showthread.php?t=963)

Hamed 11-06-2007 05:40 AM

استقلال (آخرین اخبار و حواشی باشگاه استقلال و هواداران استقلالی)

آتيلا حجازى : وكيل گرفته ام تا پاسخ اين تهمت ها را بدهم
تهران IranSport.Net - آناليزور تيم فوتبال استقلال تهران با تاكيد بر اينكه پدرش به هيچ كس اجازه دخالت در امور استقلال را نمى دهد گفت: ناصر حجازى مرا به عنوان آناليزور به استقلال نياورده است. آتيلا حجازى افزود: من تنها كارى كه در استقلال انجام مى دهم آناليز و تجزيه و تحليل فيلم آخرين بازى تيم و حريفى است كه قرار است كه با آن روبرو شويم. من نكات مربوط به اين بازى ها را يادداشت مى كنم و در نشستى با بازيكنان و كادر فنى با آنها در ميان مى گذارم. وى افزود: ما از انتقاد فرارى نيستيم، اتفاقا اگر انتقادات سازنده باشند، آن را مى پذيريم و به كار مى بنديم اما گاهى اوقات به جاى انتقاد به ما تهمت زده و توهين مى كنند. البته در پاسخ به اين كارها قصد دارم قانونى اقدام كنم. با استخدام وكيلى قصد پيگيرى دارم تا جواب اين تهمت ها را بدهم.شايعه كرده اند كه آتيلا بازيكنان استقلال را مخفيانه زير نظر مى گيرد در حالى اين كار در شخصيت من نيست. پدرم نيز به خود اجازه نمى دهد كه از من بخواهد بازيكنان را مخفيانه دنبال كنم يا مى گويند آتيلا در بازى استقلال - پيكان فلان بازيكن را تعويض كرده است اما گويا آنها كه اين شايعات را مطرح مى كنند نه مرا مى شناسند نه پدرم را. اگر آنها حجازى را مى شناختند مى دانستند كه او به هيچ كس اجازه دخالت در كارش را نمى دهد.

Hamed 11-06-2007 05:42 AM

نوازى : جانشين «حجازى» نمى تواند براى استقلال كارى انجام دهد

تهران IranSport.Net - «محمد نوازى» با اشاره به اين كه براى استقلال حاشيه هاى فراوان ايجاد كرده اند، تاكيد كرد: بازيكنان استقلال نه مشكل فنى دارند و نه مشكل بدنى. تنها از لحاظ روحى و روانى كمى مشكل داريم كه همين امر با حاشيه هاى فراوان همراه شده است. كاپيتان تيم فوتبال استقلال اظهار كرد: حجازى در كسب نتايج اخير و ناكامى هاى استقلال هيچ تاثيرى نداشته و مطمئنم هر كس ديگرى جانشين حجازى شود، نمى تواند اوضاع استقلال را سروسامان دهد. نوازى درباره شعارهاى هواداران عليه تيم افزود: هر چند كه به هواداران حق مى دهم ناراحت باشند اما دوست ندارم آنها عليه تيم شعار بدهند و نسبت به بازيكنان بى احترامى كنند.
وى گفت: اگر مسئولان بيشتر به فكر تيم باشند و حاشيه هاى بيرونى را كاهش دهند بدون شك با حجازى به روند عادى برخواهيم گشت. نوازى در خصوص شكست از پيكان گفت: هر چند كه با ۲ گل زود هنگام بازى را بسيار خوب شروع كرديم اما در ادامه عملكرد ضعيفى از خود به نمايش گذاشتيم و بازى را بسيار بد به پايان رسانديم. مقابل پيكان برنامه ها و دستورات تاكتيكى كادر فنى را به خوبى در زمين پياده كرديم اما نمى دانم استقلال دچار چه مشكلى شده كه نمى تواند از فرصت هايش به خوبى استفاده كند.

Hamed 11-06-2007 05:44 AM

فيروز كريمي برنامه‌هاي خود را به هيات مديره استقلال تهران ارايه كرد

تهران IranSport.Net - سرمربي تيم استقلال اهواز كه يكي از نامزدهاي احتمالي سرمربيگري تيم استقلال تهران است، شنبه شب با حضور در جلسه هيات مديره باشگاه استقلال برنامه‌هاي خود را براي اعضا تشريح كرد.

به دنبال كسب نتايج ضعيف از سوي تيم استقلال تهران هيات مديره اين باشگاه در صدد انجام تغييراتي در كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران است .

اين در حاليست كه مديرعامل اين باشگاه انجام تغييرات در كادر فني تيم استقلال را تا نيم فصل رد كرده بود.

به دنبال فشار هواداران و اعضاي هيات مديره، شب گذشته امير قلعه‌نوعي سرمربي اسبق اين تيم نيز برنامه‌هاي خود را به‌اعضاي هيات مديره ارايه داد.

در پايان جلسه شنبه شب "محمد سعيد نفريه" يكي از اعضاي هيات مديره گفت: هنوز مشخص نيست روز جمعه چه كسي بر صندلي سرمربيگري تيم استقلال تكيه خواهد زد.

وي افزود: قرار است در طول هفته با "ناصر حجازي" نيز كه احتمالا برنامه هاي خود را در اختيار مدير عامل قرار داده است، نشستي برگزار كرده و صحبت‌هاي وي را نيز بشنويم

Hamed 11-06-2007 05:59 AM

فيروز كريمي سرمربي استقلال تهران شد

تهران IranSport.Net - فيروز كريمي به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران معرفي شد. هاشم ساعدي عصر امروزيكشنبه با حضور در ميان خبرنگاران حاضر در محل دفتر باشگاه استقلال با اعلام مطلب بالا افزود: اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال انتخاب سرمربي را به عهده مدير عامل گذاشتند كه علي فتح الله زاده نيز فيروز كريمي را به عنوان سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران معرفي كرد. سخنگوي باشگاه استقلال تهران افزود : ناصر حجازي نيز به عنوان مديرفني تيم فوتبال استقلال تهران مشغول به كار خواهد شد.

پيش ازاين ناصر حجازي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران بود كه به دليل كسب نتايج ضعيف از سوي هيات مديره تغيير يافت.

Hamed 11-06-2007 06:00 AM

حسن روشن: هيات مديره باشگاه استقلال تهران باز هم عجولانه تصميم گرفت

تهران IranSport.Net - حسن روشن بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال ايران و استقلال تهران گفت : هيات مديره اين باشگاه با انتخاب "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران ، باز هم دست به اقدام عجولانه ديگري زد. متاسفانه هيات مديره باشگاه استقلال تهران در انتخاب و بركناري "ناصر حجازي" عجولانه تصميم گرفت.

وي اظهار داشت : هيات مديره باشگاه استقلال تهران مي‌توانست تا پايان نيم فصل نخست ليگ برتر به حجازي فرصت دهد تا اين مربي ، تيم را از بحران خارج كند.

روشن با بيان اينكه حجازي توانايي رساندن تيم استقلال تهران به ميانه‌هاي جدول رده‌بندي را داشت ، افزود : بهتر بود در پايان نيم فصل ، تيم استقلال به سرمربي جديد واگذار مي‌شد تا مشكلي براي تيم به وجود نيايد.

هيات مديره باشگاه استقلال تهران عصر يكشنبه ، "فيروز كريمي" را به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي كرد.

تيم استقلال تهران هم‌اكنون با كسب ‪ ۱۴‬امتياز در رده يازدهم رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران قرار دارد.

اين تيم روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران به مصاف تيم راه‌آهن تهران مي‌رود

Hamed 11-06-2007 06:02 AM

باشگاه استقلال اهواز ، شكايت رسمي خود را به كميته انضباطي ارسال كرد

تهران IranSport.Net - باشگاه استقلال اهواز ، يكشنبه‌شب شكايت رسمي خود را به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال مبني بر حضور "فيروز كريمي" سرمربي اين تيم به باشگاه استقلال تهران ارائه كرد.

مالك و رئيس هيات مديره باشگاه استقلال اهواز افزود : در اين شكايت از كميته انضباطي فدراسيون فوتبال خواسته شده است تا موضوع حكم غيرقانوني تيم استقلال تهران به فيروز كريمي را مورد بررسي قرار دهد.

"علي شفيع زاده" مدعي شد در صورتي كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال موضوع شكايت باشگاه استقلال اهواز را مورد رسيدگي قرار ندهد ، اين موضوع را از طريق فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) پيگيري خواهد كرد.

وي ادامه داد : در موضوع انتقال كريمي از باشگاه استقلال اهواز به تهران به طور روشن دخالت يك باشگاه دولتي در باشگاه ديگر مشخص است و به راحتي مي‌توان اين مساله را از طريق "فيفا" پيگيري كرد.

شفيع زاده با بيان اينكه باشگاه استقلال اهواز به تمامي مفاد قرارداد كريمي عمل كرده است ، شايعه پرداخت نشدن بخشي از مبلغ قرارداد اين مربي را تكذيب كرد.

هيات مديره باشگاه استقلال تهران عصر يكشنبه ، فيروز كريمي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي كرد.

Hamed 11-06-2007 07:00 AM

رئيس سازمان فوتبال استقلال اهواز: اقدام استقلالى ها ناجوانمردانه بود!

تهران IranSport.Net - رئيس سازمان فوتبال باشگاه استقلال اهواز گفت : از باشگاه استقلال تهران به خاطر عقد قرارداد يك طرفه با «فيروز كريمى» به فيفا شكايت مى كنيم. «عبدالحميد رمضانى» افزود : مديرعامل باشگاه استقلال تهران بدون رعايت اصول با سرمربى استقلال اهواز وارد مذاكره شده و با وى به توافق رسيده است. به همين خاطر با ارسال نامه اى به كميته انضباطى فدراسيون فوتبال در اين مورد شكايت كرده ايم. رمضانى گفت : فيروز كريمى ۲ هفته قبل ، بعد از بازى با پگاه گيلان در اهواز در جمع خبرنگاران اعلام كرد كه از استقلال اهواز جدا نخواهد شد چرا كه تا سال آينده با اين باشگاه قرارداد دارد. وى اضافه كرد : اين اقدام باشگاه استقلال تهران و فيروز كريمى دور از روح جوانمردى و اخلاق ورزشكارى بود. از رمضانى در خصوص سرمربى آينده استقلال اهواز سوال شد كه گفت : در اين خصوص هنوز تصميمى گرفته نشده است.

Hamed 11-06-2007 07:03 AM

على شفيعى زاده: فيروز كريمى ظرف ۲۴ ساعت آينده بايد خود را به ما معرفى كند

تهران IranSport.Net - «على شفيعى زاده» مالك و رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز گفت: گويا دوستان قوانين رايج در فوتبال را نمى دانند و دوست دارند هر ساعت براى خود يك دلمشغولى تازه اى ايجاد كنند، خيلى از اشتباهات در فوتبال ما به خاطر عدم اطلاع دقيق مربيان و دست اندركاران رخ مى دهد و اين اصلاً به صلاح فوتبال نيست. مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: خيلى ها واسطه شدند تا ما رضايت خود را براى پيوستن كريمى به يك تيم ديگر صادر كنيم اما من در همين جا به شما مى گويم كه تحت تأثير هيچ كس و هيچ مقامى در ورزش قرار نخواهم گرفت و خودم شخصاً در اين مورد تصميم مى گيرم كه آقاى كريمى بروند و يا اينكه در تيم ما بمانند. شفيعى زاده گفت: به صراحت مى گويم كه تصميم خودم را در مورد آقاى كريمى گرفته ام و ايشان بايد تا آخر فصل در كنار استقلال باشند. رئيس هيأت مديره باشگاه استقلال اهواز گفت: ما شرايط آقاى كريمى را به دليل بيمارى همسرشان خوب درك مى كنيم و حاضريم براى كمك به ايشان هر كارى را انجام دهيم و دادن ۲ هفته مرخصى هم به ايشان در بحبوحه مسابقات، حسن نيت ما را نشان مى داد اما اگر بنا باشد آقاى كريمى مربيگرى كنند تا پايان قراردادشان بايد در اهواز و در استقلال بمانند. ما تا امروز هم تمامى شرايط ايشان را درك كرده ايم اما فكر مى كنم كه درك شرايط بايد متقابل باشد و كريمى نيز بايد به تعهدات خود پايبند باشد چرا كه اين كار هم به نفع آقاى كريمى و هم به نفع استقلال اهواز خواهد بود. شفيعى زاده درباره اتفاقاتى كه اين روزها در ارتباط با آقاى كريمى در تهران به وقوع مى پيوندد گفت: از نظر ما آقاى كريمى در حال حاضر در مرخصى هستند و اين ديگر به خود ايشان برمى گردد كه بخواهند چگونه مدت مرخصى خود را سپرى كنند اما من اميدوارم كه ايشان هر چه زودتر بر سر كار خود حاضر شده و بى اساس بودن شايعات روز فوتبال را به نوعى نشان دهد.شفيعى زاده در خصوص عقد قرارداد فيروز كريمى با استقلال تهران اظهار داشت: مگر مى شود اين اتفاق بيفتد؟ كريمى با ما قرارداد دارد و ما هنوز رضايت خودمان را به ايشان اعلام نكرده ايم. مالك باشگاه استقلال اهواز گفت: مگراستقلال تهران به اين اندازه قدرت دارد كه به صرف ساختن تيم خود، باشگاه ديگرى را ويران كند؟ شفيعى زاده گفت: تحت هيچ شرايطى تن به اين كار نمى دهيم و قاطعانه اعلام مى كنيم كه آقاى كريمى بايد خودشان را ظرف ۲۴ ساعت آينده به باشگاه استقلال اهواز معرفى كنند وگرنه كار را از مراجع قانونى پيگيرى خواهيم كرد و اجازه نخواهيم داد به همين سادگى حقمان پايمال شود. مطمئن باشيد آه هواداران استقلال اهواز ، دامان فتح الله زاده و كريمى را مى گيرد.

Hamed 11-06-2007 07:04 AM

فيروز كريمى: قول قهرمانى نداده ام

تهران IranSport.Net - «فيروز كريمى» گفت:استقلال تهران يك باشگاه بزرگ است كه تمام مسائلش موشكافانه و ريز به ريز بررسى مى شود. تصدى پست سرمربيگرى اين تيم داراى يك سيكل ادارى است كه بايد از تمام زوايا به اين موضوع نگاه كرد و اجازه بدهيد بعداً راجع به اين مساله به صورت دقيق و جزء به جزء صحبت كنم. سرمربى جديد آبى پوشان تهرانى درمورد دوستى خود با حجازى تصريح كرد: دوستى من با حجازى مربوط به ۳۵ سال گذشته است و نظرات فنى مشابه من و وى نشانه دوستى ما است. وى درباره صحبت هاى شفيعى زاده تاكيد كرد: من از صحبت هاى او اطلاعى ندارم اما دوستى من با شفيعى زاده بناى حضورم در استقلال اهواز بود و بر پايه مهر و عاطفه با او در استقلال اهواز مشغول به كار شدم. سرمربى سابق استقلال اهواز ادامه داد: مشكلات خانوادگى ام اجازه نمى دهد كه در تيم هاى شهرستانى فعاليت كنم و علت حضورم در تهران همين است. قراردادم با استقلال اهواز از لحاظ مالى چشمگير و قابل توجه نبود؛ من از نظر عاطفى و قلبى با اين تيم قرارداد بسته بودم. كريمى خاطرنشان كرد: تحت شرايطى قرار دارم كه دور بودنم از تهران مقدور نيست و نمى توان گفت ديگر به اهواز نمى روم اما بهتر است بگويم فعلاً از تهران خارج نمى شوم. وى در مورد كار كردنش در استقلال تهران يادآور شد: مجموعه استقلال را داراى وجناتى مى بينم كه به پيروزى و سرافرازى و موفقيت خواهد رسيد در غير اين صورت به اين تيم نمى آمدم.
هيات مديره، كادرفنى، بازيكنان و طرفداران همگى از پتانسيل بالايى برخوردار هستند و همين پتانسيل در آينده اى نه چندان دور باعث موفقيت استقلال مى شود و بر اين اساس موفقيت اين تيم نزديك است. كريمى افزود: ۲ بازى استقلال را از نزديك تماشا كرده ام، يكى دربى و ديگرى بازى با خودمان ودر همين ۲ بازى شاهد بودم كه استقلال داراى پتانسيل بالايى است هرچند كه كمى بدشانس بوده است. وى تاكيد كرد: قول قهرمانى با استقلال تهران را نداده ام. من هيچ مربى اى را به ياد نمى آورم كه قول قهرمانى از پيش بدهد زيرا فوتبال قابل پيش بينى نيست و نمى دانيم طى چند ماه آينده چه اتفاقى مى افتد. وى در پايان در مورد برنامه هاى امير قلعه نويى گفت : به هيچ عنوان از برنامه هاى قلعه نويى اطلاع ندارم و در جريان جلسات وى نيستم

Hamed 11-06-2007 07:07 AM

عضو هيات مديره استقلال: حجازى با سمت جديدش هيچ مشكلى ندارد

تهران IranSport.Net - عضو هيات مديره استقلال گفت: در پايان گفت وگوها و جلسات خود، هيات مديره اختيار انتخاب سرمربى را به فتح الله زاده واگذار كرد. «خسرو دانشجو» در پايان جلسه ديروز هيات مديره باشگاه استقلال اظهاركرد: كليه اعضاى هيات مديره به فتح الله زاده اختيار دادند تا با مسئوليت خود سرمربى را انتخاب كند كه او نيز كريمى را انتخاب كرد. وى تاكيد كرد: پيشنهاد حضور فيروز كريمى به عنوان سرمربى و حجازى به عنوان مدير فنى از طرف شخص فتح الله زاده بوده است. عضو هيات مديره استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا حجازى اين پست را با رضايت قبول كرده است، تاكيد كرد: فتح الله زاده صحبت هاى خود را با حجازى انجام داده بود و خودش گفت كه حجازى با سمت جديدش هيچ مشكلى ندارد. اميدواريم كه حجازى و كريمى در كنار هم و با تمام توان خود استقلال را سروسامان دهند. وى درمورد قرارداد كريمى با استقلال اهواز خاطرنشان كرد: گزارشى را كه فتح الله زاده از انتخاب كريمى به ما داده است، مبين اين مطلب است كه خود مديرعامل پيگير مسائل است زيرا كليه اختيارات دست فتح الله زاده بوده است.

Hamed 11-06-2007 07:08 AM

قلعه نويى: سرمربيگرى استقلال مبارك آقا فيروز!

تهران IranSport.Net - «امير قلعه نويى» گفت: حرف خاصى ندارم، سرمربيگرى استقلال مبارك آقا فيروز باشد و از اين بابت خوشحالم. وى افزود: كريمى مربى بادانشى است كه تجربه زيادى دارد و مى تواند به استقلال كمك كند. استقلال هنوز شانس حضور در رتبه هاى بالاى جدول را دارد و مى تواند با كريمى نتايج خوبى بگيرد

Hamed 11-06-2007 07:10 AM

استقلال تهران ۲۰۰ هزار تومان جريمه شد

تهران IranSport.Net - كميته انضباطى فدراسيون فوتبال آراى انضباطى خود را در خصوص تيم هاى ليگ برترى صادر كرد. براساس اعلام رئيس كميته انضباطى، باشگاه ابومسلم به دليل فحاشى تماشاگران منتسب به اين تيم مبلغ ۳ ميليون تومان جريمه شد. وينكوبگوويچ سرمربى تيم فوتبال پاس همدان نيز به دليل مصاحبه اى كه بعد از بازى با پيكان درخصوص وضعيت داورى فوتبال ايران مطرح كرده بود به پرداخت يك ميليون تومان جريمه نقدى محكوم شد. اختلاف مالى زوران جورجويچ سرمربى بركنارشده تيم فوتبال ذوب آهن درجلسه اى كه با حضور سعيد آذرى مديرعامل اين باشگاه و كارگزار فيفا دركميته انضباطى برگزارشد، با توافق طرفين خاتمه يافت. تيم هاى استقلال و پيكان نيز به دليل تاخير ۲ ، ۳ دقيقه اى در ورود به زمين به ترتيب به پرداخت مبلغ ۲۰۰ و ۳۰۰ هزارتومان جريمه نقدى شدند.

Hamed 11-06-2007 07:13 AM

مدير سازمان فوتبال استقلال اهواز: قرارداد فيروز و استقلال اهواز، بند و تبصره ندارد!

تهران IranSport.Net - عبدالحميد رمضانى مدير سازمان فوتبال استقلال اهواز گفت: هرگز چنين بندى در قرارداد كريمى با ما وجود ندارد. در قرارداد ۲ ساله آقاى كريمى با استقلال اهواز آمده است كه اين قرار داد ۲ ساله بود و در ابتداى سال دوم طرفين در صورت عدم توافق مالى مى توانند از هم جدا شوند كه الان ابتداى فصل نيست و ۲ هفته از ۱۰ هفته از بازى ها گذشته است. رمضانى درباره بندى مبنى بر حضور آزادانه فيروز كريمى در تيم هاى تهرانى در متن قرار دادشان گفت: در متن قرار دادى كه در باشگاه وجود دارد، چنين بندى ديده نمى شود و همه اينها مسائلى است كه براى گمراه كردن مردم از آن استفاده مى شود.

Hamed 11-06-2007 07:17 AM

حضور فيروز كريمي در استقلال تهران قانوني است

تهران IranSport.Net - سخنگوي باشگاه فرهنگي ، ورزشي استقلال تهران اعلام كرد كه حضور " فيروز كريمي" به عنوان سرمربي تيم استقلال تهران قانوني است و وي براي پيوستن به اين تيم مشكلي نداشت.

"هاشم ساعدي" روز دوشنبه گفت: قرارداد كريمي با باشگاه استقلال اهواز به‌گونه‌اي تنظيم شده‌بود كه اگر اين باشگاه به تعهدات مالي خود در زمان مقرر ذكر شده عمل نكند قرارداد فسخ مي‌شود.

وي اظهارداشت: بدين ترتيب وي به عنوان يك مربي آزاد مي‌توانست با هر باشگاهي قرارداد منعقد كند.

وي تصريح كرد: استقلال اهواز از خانواده استقلال است و "حميدشفيع زاده" زحمات بسياري براي فوتبال استان خوزستان كشيده، قطعا مرجعي خواهد بود كه مستندات طرفين را بررسي كند.

ساعدي با تاكيد بر اين كه باشگاه استقلال تهران تابع تصميمات كميته انضباطي است، خاطرنشان كرد: نظر اين كميته مورد موافقت باشگاه است.

همچنين عضو هيات مديره باشگاه استقلال در خصوص حضور "ناصر حجازي" به عنوان مدير فني گفت: مطمئنم وي كمك بسياري به سرمربي مي‌كند.

"خسرو دانشجو" با بيان اينكه انتخاب سرمربي اين تيم با وسواس زيادي صورت گرفت، افزود: انتخاب و تصميم‌گيري در خصوص كادر فني تيم فوتبال استقلال به چندين ساعت بحث و پيگيري نياز داشت.

وي اظهارداشت: درنهايت اعضاي هيات مديره پس ازبررسي‌هاي فراوان انتخاب و معرفي سرمربي جديد را به مديرعامل واگذار كردند.

وي در خصوص اين كه "آيا " حجازي" با اين تغييرات و حضور " كريمي" موافق بود، تاكيد كرد: نظر نهايي در اين مورد را مديرعامل مي‌دهد و قطعا وي هم براي اين تغييرات راضي بوده است.

رئيس هيات مديره باشگاه استقلال ادامه داد: در گزارشي كه "فتح الله زاده" به ما داد حجازي از اين تغييرات راضي بود.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه همه دوستداران استقلال بايد در تنگناها به اين باشگاه كمك كنند، خاطرنشان كرد: با توجه به شناختي كه از حجازي دارم مطمئنم كه وي به عنوان مدير فني به كريمي كمك بسياري خواهد كرد.

دانشجو در مورد شكايت مسوولان باشگاه استقلال اهواز به جهت مذاكره با كريمي سرمربي سابق اين تيم گفت: فتح‌الله‌زاده اين موضوع را پيگيري خواهد كرد و بعيد مي‌دانم در اين مورد مشكلي وجود داشته باشد.

Hamed 11-06-2007 07:22 AM

بازتاب انتخاب كريمي به عنوان سرمربي استقلال در سايت گل

تهران IranSport.Net - سايت گل در گزارشي نوشت: باشگاه فوتبال استقلال تهران در پي شروعي ضعيف در فصل جاري ليگ فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران ، "فيروز كريمي" را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب كرد.

مسوولان باشگاه استقلال بعد از شكست ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬مقابل پيكان در هفته گذشته نشست فوق‌العاده‌اي برگزار كردند و در اين نشست تصميم گرفته شد تا اواسط فصل به "ناصر حجازي" فرصت داده شود، وضع تيم را از رده يازدهمي جدول بهتر كند.

اما خبرهاي منتشره حاكيست استقلال با فيروز كريمي كه قبلا سرمربي استقلال اهواز بود، به توافق رسيده و وي از امروز دوشنبه هدايت استقلال تهران را به دست خواهد گرفت.

اين تصميم باشگاه قبلي كريمي يعني استقلال اهواز را به خشم آورد به طوريكه اين باشگاه اعلام كرده است رسما به فدراسيون فوتبال ايران در مورد روند غير قانوني استقلال تهران براي امضاي قرارداد با سرمربي آنها شكايت كند.

بنابراين گزارش، حجازي سرمربي سابق استقلال تهران نيز به عنوان مدير فني اين باشگاه انتخاب شده است.

Hamed 11-06-2007 07:46 AM

تيم فوتبال استقلال تهران بدون فيروز كريمي تمرين كرد

هران IranSport.Net - تيم فوتبال استقلال تهران عصر دوشنبه بدون "فيروز كريمي" سرمربي جديد خود در زمين شماره دو ورزشگاه شهيد شيرودي تهران تمرين كرد. تمرين اين تيم از ساعت ‪ ۱۵/۳۰‬دقيقه آغاز شد و بازيكنان زيرنظر "عبدالصمد مرفاوي" و "صادق ورمزيار" تمرين كردند و "ناصر حجازي" مدير فني تيم استقلال ، تنها از روي سكوها نظاره‌گر اين تمرين بود.

بازيكنان تيم استقلال ، شروع تمرين را به گرم كردن بدن خود پرداختند و پس از آن ، دو به دو كارهاي تاكتيكي انجام دادند.

سپس به صورت فشرده در زمين كوچك به دوي سرعتي در مسافت كوتاه پرداخته و مرحله آخر تمرين ، فوتبال دستگرمي در زمين بزرگ از سوي مربيان در دستور كار قرار گرفت.

در اين تمرين "فرهاد مجيدي" و "حميد شفيعي" نيز با لباس شخصي به دليل مصدوميت نظاره‌گر بودند.

همچنين از حواشي اين تمرين ، تهيه پلاكارد بزرگي از سوي هواداران بود كه بر روي آن جمله "فيروز كريمي ، ناصر حجازي پيوندتان مبارك" نقش بسته بود.

هواداران به شدت در اين تمرين "ناصر حجازي" را تشويق كردند و وي با حركت به سمت آنها به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد.

از فيروز كريمي و مسوولان باشگاه هيچ خبري در تمرين نبود.

Hamed 11-09-2007 05:11 AM

مرفاوى : حاضرم با «كريمى» كار كنم!

تهران IranSport.Net - «صمد مرفاوى» مربى استقلال در پاسخ به سؤالى مبنى بر اينكه آيا در كادر فنى جديد اين تيم حضور خواهد داشت يا خير گفت: من تا پايان فصل با استقلال قرارداد دارم و در صورتى كه بخواهند، حاضرم با مربى جديد كار كنم.وى افزود: فوتبال ايران هميشه تغييرات زيادى دارد كه اين بار نوبت به استقلال رسيده است. اميدوارم تغيير كادر فنى به نفع باشگاه تمام شود و تيم در مسير بهترى قرار گيرد.مرفاوى اظهار داشت: هنوز صحبتى در مورد اينكه در تيم بمانم يا نه، با من نشده اما من در خدمت استقلال هستم و مى خواهم به كارم ادامه دهم.

Hamed 11-09-2007 05:13 AM

كميته انضباطى نمى تواند مانع از نشستن كريمى روى نيمكت شود

تهران IranSport.Net - عضو هيأت مديره باشگاه استقلال تهران گفت: همه جوانب را بررسى كرده ايم و كميته انضباطى نمى تواند مانع از نشستن فيروز كريمى روى نيمكت تيم ما شود. «عليرضا نفريه» اظهار داشت: خيال همه راحت باشد؛ اگر اين هفته چنين اجازه اى به فيروز كريمى داده نشود، هفته ديگر اين اتفاق مى افتد. در اين زمينه مشكل قانونى وجود ندارد. آقاى فتح الله زاده تمام راهكارهاى قانونى را پشت سر گذاشته است. نفريه در مورد ناراحتى استقلال اهواز و مسئولانش اضافه كرد: اگر قرار باشد عذرخواهى كنيم، حتماً اين اتفاق مى افتد. شايد اگر من هم جاى آنها بودم، ناراحت مى شدم اما بايد قبول كنيم كه فوتبال حرفه اى است. همه جاى دنيا از اين اتفاق ها رخ مى دهد.

Hamed 11-09-2007 05:16 AM

پيام «فيروز كريمى» براى هواداران استقلال تهران : نگران نباشيد ، مى آيم!

تهران IranSport.Net - «فيروز كريمى» خطاب به هواداران گفت: نگران نباشيد چرا كه مشكلم با كميته انضباطى به زودى حل مى شود. به نقل از پايگاه خبرى باشگاه استقلال، فيروز كريمى خطاب به هواداران اين تيم، پيامى صادر كرده كه در آن آمده است: سلام مرا به هواداران برسانيد و به آنها بگوئيد بيائيد دست به دست هم، يك استقلال قدرتمند براى ساليان دراز بسازيم. وى از هواداران خواست تا حمايت خود را از استقلال دريغ نكنند تا اين تيم به سلامت از پيچ و خم هاى مشكلات به وجود آمده عبور كند و به جايگاه اصلى باز گردد. فيروز كريمى در خصوص قراردادش با استقلال اهواز تصريح كرد: در حال پيگيرى موضوع هستم. مداركم را به كميته انضباطى ارائه داده ام. هواداران از اين بابت نگران نباشند چرا كه اين موضوع به زودى حل مى شود.

Hamed 11-09-2007 05:20 AM

حاجيلو: كريمى قبل از عقد قرارداد در تمرينات حاضر نمى شود

تهران IranSport.Net - اصغر حاجيلو از اينكه دوست صميمى اش در استقلال ماندگار شده، خوشحال است. او با مثبت ارزيابى كردن حضور كريمى در استقلال نيز مى گويد: همه بايد از حجازى و كريمى حمايت كنيم تا استقلال به جايگاه واقعى اش برسد.سرپرست استقلال گفت: به نظر من اين يك انتخاب خوب بود و هيأت مديره هم ناصر حجازى را به عنوان مديرفنى انتخاب كرد كه بايد بگويم كه با ناصرخان در شأن يك اسطوره رفتار شد.حاجيلو در پاسخ به اين سؤال كه چرا كريمى در تمرين ۲ روز گذشته حاضر نشده گفت: باشگاه استقلال با اين مربى به توافق رسيده اما هنوز قرارداد رسمى امضا نشده است. بايد مشكلات كريمى با استقلال اهواز حل شود تا اين مربى پس از عقد قرارداد رسمى اش با استقلال تهران، بر سر تمرينات حاضر شود، در غير اينصورت اين موضوع عملى نخواهد شد.وى در پايان تصريح كرد: تمامى اعضاى خانواده استقلال از كريمى و حجازى حمايت خواهند كرد تا اين تيم روزهاى خوبى را تجربه كند. فقط اميدوارم در بازى هاى آينده بدشانسى نياوريم چون در هفته هاى گذشته به اندازه ۴ فصل گل نزده ايم و اين اوج بدشانسى استقلال بود.

Hamed 11-09-2007 05:22 AM

منصوريان : اميدوارم كريمى مثل ناصرخان بدشانس نباشد!

تهران IranSport.Net - بازيكن شماره ۱۰ استقلال حضور فيروز كريمى در اين تيم را يك اتفاق مهم مى داند و معتقد است اين مربى مى تواند آنها را از بحرانى كه دچار آن شده اند، نجات دهد. منصوريان با اشاره به اين موضوع اظهار داشت:انتخاب كريمى به عنوان سرمربى استقلال، كار مهم و شايسته اى بود و اميدوارم كه اين مربى در كارش موفق باشد. او نشان دادكه يك مربى باهوش و كاربلد است، فقط اميدوارم آقافيروز مثل ناصرخان بدشانش نباشد تا در بازى هاى آينده توقعات هواداران متعصب استقلال را برآورده كنيم.منصوريان طى هفته هاى گذشته و در حالى كه انتقادها از سرمربى استقلال به اوج رسيده بود، از حجازى به شدت حمايت كرد. او در خصوص ماندن اين مربى در استقلال گفت: حجازى يكى از اسطوره هاى باشگاه استقلال است و حذف او به هيچ عنوان درست نبود. اگر اين اتفاق مى افتاد، ۲۰ هزار هوادارمان را در ورزشگاه از دست مى داديم و خوشحالم كه حجازى همچنان در استقلال فعاليتمى كند. منصوريان در پايان صحبت هايش تصريح كرد: به عنوان كاپيتان استقلال بايد از هر شخصى كه سرمربى تيم مى شود، حمايت كنم و سال گذشته هم ديديد كه هميشه از مرفاوى حمايت كردم. اميدوارم فيروز كريمى هم در كارش موفق باشد و از هواداران مى خواهم كه همچنان از تيم خود حمايت كنند.

Hamed 11-09-2007 05:22 AM

منصوريان : اميدوارم كريمى مثل ناصرخان بدشانس نباشد!

تهران IranSport.Net - بازيكن شماره ۱۰ استقلال حضور فيروز كريمى در اين تيم را يك اتفاق مهم مى داند و معتقد است اين مربى مى تواند آنها را از بحرانى كه دچار آن شده اند، نجات دهد. منصوريان با اشاره به اين موضوع اظهار داشت:انتخاب كريمى به عنوان سرمربى استقلال، كار مهم و شايسته اى بود و اميدوارم كه اين مربى در كارش موفق باشد. او نشان دادكه يك مربى باهوش و كاربلد است، فقط اميدوارم آقافيروز مثل ناصرخان بدشانش نباشد تا در بازى هاى آينده توقعات هواداران متعصب استقلال را برآورده كنيم.منصوريان طى هفته هاى گذشته و در حالى كه انتقادها از سرمربى استقلال به اوج رسيده بود، از حجازى به شدت حمايت كرد. او در خصوص ماندن اين مربى در استقلال گفت: حجازى يكى از اسطوره هاى باشگاه استقلال است و حذف او به هيچ عنوان درست نبود. اگر اين اتفاق مى افتاد، ۲۰ هزار هوادارمان را در ورزشگاه از دست مى داديم و خوشحالم كه حجازى همچنان در استقلال فعاليتمى كند. منصوريان در پايان صحبت هايش تصريح كرد: به عنوان كاپيتان استقلال بايد از هر شخصى كه سرمربى تيم مى شود، حمايت كنم و سال گذشته هم ديديد كه هميشه از مرفاوى حمايت كردم. اميدوارم فيروز كريمى هم در كارش موفق باشد و از هواداران مى خواهم كه همچنان از تيم خود حمايت كنند.

Hamed 11-09-2007 05:25 AM

حجازى : اعضاى هيأت مديره از همان ابتداى فصل به دنبال جايگزين من بودند

تهران IranSport.Net - «ناصر حجازى» سرمربى سابق استقلال كه از اين پس به عنوان مدير فنى در جمع آبى پوشان فعاليت خواهد كرد، روز دوشنبه با لباس شخصى در محل تمرين استقلال حاضر شد. حجازى در گفت و گو با خبرنگاران، درباره تغييرات اخير اين تيم گفت: از هفته سوم به بعد فشار آوردند كه حجازى عوض شود. نمى دانم چرا اما بعداز بازى سوم، بعضى ها براى تغيير روى نيمكت اصرار داشتند و مى خواستند مرا بركنار كنند. وى افزود: در اين مدت به اندازه كافى فرصت نداشتم تا با هواداران صحبت كنم. طرفداران استقلال همه چيز را به خوبى مى دانند و از اتفاقاتى كه در اين مدت افتاده خبر دارند. آنها مى دانند چه كسانى براى تيم دردسر درست كردند و موضوع را به خوبى درك مى كنند. واقعاً از آنها متشكرم كه اين قدر به من لطف دارند و حامى و طرفدارم هستند. حجازى اظهار داشت: خيلى ها مى خواستند مرا حذف كنند اما فعلاً كه حذف نشده ام و به عنوان مديرفنى در خدمت استقلال خواهم بود. به خاطر مردم و هواداران در تيم ماندم و مى خواهم به مجموعه كمك كنم. مدير فنى استقلال گفت: خودم از فيروز كريمى خواستم هدايت استقلال را برعهده گيرد. چندى پيش با او ملاقاتى داشتم وگفتم بيايد وكار كند و وى هم قبول كرد. من هم مى نشينم كنار فيروز و هر كارى از دستم بر آيد، برايش انجام مى دهم. حجازى هنوز در استقلال هست اما فقط پست و مسئوليتم عوض شده است. حجازى با انتقاد از عملكرد اعضاى هيأت مديره باشگاه استقلال اظهار داشت: مسائل حاشيه اى در اطراف تيم بسيار است. بعداز شكست مقابل پيكان، منتظر بودم تا اعضاى هيأت مديره مرا اخراج كنند اما نمى دانم چرا چنين اتفاقى نيفتاد. آنها از هفته هاى اول باچند گزينه براى جايگزينى من مشغول مذاكره بودند كه اين موضوع براى تيم حاشيه و تشنج ايجاد كرد و يكى از دلايل عدم نتيجه گيرى ما همين بود. وى گفت: اگر تا روز جمعه كار كريمى براى نشستن روى نيمكت درست شود كه هيچ، وگرنه مرفاوى و ورمزيار از روى نيمكت تيم را هدايت خواهند كرد.

Hamed 11-09-2007 05:27 AM

سخنگوى باشگاه استقلال تهران: شايد سراغ گزينه اى غير از «كريمى» برويم!

تهران IranSport.Net - سخنگوى باشگاه استقلال تهران گفت: در صورتيكه كريمى نتواند مدركى دال بر نداشتن قرارداد با استقلال اهواز ارائه كند، سراغ گزينه هاى ديگرمى رويم! «هاشم ساعدى» اظهار داشت: جهت انتخاب سرمربى جديد، مديران باشگاه اين مسئوليت را به على فتح الله زاده واگذار كردند تا راسا تصميم گيرى كنند. فتح الله زاده نيز به صورت شفاهى با فيروز كريمى به تفاهم رسيده اند اما هيچ ابلاغ يا قرارداد مكتوبى در اين خصوص وجود ندارد. ساعدى تأكيد كرد: فتح الله زاده بعد از مذاكره شفاهى با كريمى و تفكيك وظايف او و ناصر حجازى، حجازى را به عنوان مدير فنى انتخاب كرد. البته سرمربى جديد بايد مدركى مبنى بر اينكه مربى آزاد هستند يا موافقت نامه خود را با استقلال اهواز به ما ارائه كنند. ساعدى در مورد اينكه كريمى تا چه زمانى فرصت ارائه مدرك به استقلال تهران را دارد، عنوان كرد: حداكثر تا هفته آينده بايد مدارك خود را تحويل باشگاه دهند چون نمى توانيم تيم را بلاتكليف نگاه داريم.

Hamed 11-09-2007 05:44 AM

طالب لو: فوتبالم را مديون «قلعه نويى» هستم اما در باند او نيستم

تهران IranSport.Net - «وحيد طالب لو» دروازه بان استقلال با انتقاد از صحبتهايى كه در مورد او شنيده مى شود گفت: نمى دانم بحث كم كارى مرا چه كسى مطرح كرده اما چنين شايعاتى به هيچ وجه صحت ندارد.وى افزود: هر روز يك تهمت جديد به من مى زنند و مى گويند به خاطر فلانى گل هاى بد مى خورى. اين حرفها اعصاب مرا به هم ريخته و انتظار شنيدن آنها را از سوى هواداران و طرفداران استقلال ندارم. من چند سال است دروازه بان استقلال هستم و با تمام وجود براى تيم بازى كرده ام اما حرفهايى كه پشت سرم زده مى شود، واقعاً ناراحت كننده است. طالب لو اظهار داشت: آرزوى من است كه براى تمام اسطوره هاى فوتبال ايران مثل حجازى، پروين و قلعه نويى فوتبال بازى كنم. من رشد فوتبالم را مديون قلعه نويى مى دانم اما اين كه مى گويند در باند او هستم، به هيچ وجه صحت ندارد. وى گفت: اصلاً به چنين شايعاتى توجه نمى كنم. در اين چند هفته مسائل حاشيه اى بسيارى براى ما اتفاق افتاده كه در روند كاريمان تأثيرگذار بوده اما مى خواهم بدون توجه به اين حرفها، حواسم را فقط به فوتبال معطوف كنم. من ارزش استقلال و هواداران آن را مى دانم بنابراين هيچ وقت فكر كم كارى به سرم نمى زند. استقلال براى من ارزش بسيارى دارد و براى موفقيت تيم، از هيچ كوششى فروگذار نخواهم كرد.

Hamed 11-09-2007 05:50 AM

سايت گل : سرمربيگري " فيروز كريمي" در استقلال قطعي نشد

تهران IranSport.Net - انتصاب "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران، با اعلام شكايت تيم سابقش در مورد غيرقانوني بودن اين انتقال، توسط فدراسيون فوتبال ايران منتفي شد.

به‌گزارش سايت گل، اين تصميم بعد از نشست اضطراري كميته انضباطي فدراسيون فوتبال اتخاذ شد.

باشگاه سابق كريمي،/ استقلال اهواز/، شيوه عمل رقيب تهراني خود براي مذاكره با او را غيرقانوني خواند.

كميته انضباطي فدراسيون بعد از نشست خود اعلام كرد به زمان بيشتري براي بررسي موضوع نياز دارد و تا آن هنگام فيروز كريمي نمي‌تواند به عنوان سرمربي به استقلال تهران ملحق شود.

با اين تصميم، تيم استقلال در روز جمعه بدون حضور كريمي به مصاف راه- آهن خواهد رفت.

پيش بيني مي‌شود موضوع مورد مناقشه در روز ‪ ۱۰‬نوامبر (‪ ۱۹‬آبان) كه كميته انضباطي دوباره تشكيل جلسه مي‌دهد، بررسي شود.

Hamed 11-17-2007 03:37 AM

قلعه نويى: قيد استقلال را به طور كلى زده ام

تهران IranSport.Net - سرمربى اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به طور كلى قيد همكارى با استقلال را زده ام و ديگر دوست ندارم در اين خصوص صحبت كنم. «امير قلعه نويى» خاطرنشان كرد: برخلاف اخبارى كه مبنى بر تماس يكى از اعضاى هيأت مديره باشگاه با من منتشر شده بود بايد بگويم هيچ فردى صحبت رسمى با من انجام نداده و دليلى وجود نخواهد داشت كه بخواهم براى خودم تبليغات كنم. وى اضافه كرد: خوشبختانه در چند روز اخير در كلاسهاى مربيگرى پيشرفته شركت داشتم و توانستم به بهترين شكل استفاده لازم را در جهت پيشرفت كارى ام ببرم.قلعه نويى درخصوص حضورش در بين مربيان منتخب كنفدراسيون فوتبال آسيا تأكيد كرد: باز هم مى گويم خدا را شكر مى كنم كه اين شانس به من رسيده تا بتوانم در صورت انتخاب شدن برگ زرين ديگرى را بر ويترين افتخارات فوتبال كشورم بيفزايم.اين حضور با همت كليه اعضاى كادرفنى، تداركات، پزشكى، بازيكنان تيم ملى و دست اندركاران فدراسيون فوتبال و مطبوعات شكل گرفته كه جا دارد از تلاش هاى تمام اين عزيزان كمال تقدير و تشكر را داشته باشم

Hamed 11-17-2007 03:40 AM

سخنگوى باشگاه استقلال: هر چه استقلال اهواز بگويد همان است

تهران IranSport.Net - سخنگوى باشگاه استقلال تهران گفت : توافق مديران ارشد استقلال تهران و اهواز براى حضور فيروز كريمى در تهران صحت ندارد. تصميم نهايى در خصوص حضور آقا فيروز را در اختيار وى و باشگاه استقلال اهواز گذاشته ايم و هر تصميم و توافقى كه آنها بگيرند براى ما قابل احترام خواهد بود. هاشم ساعدى افزود: موفقيت استقلال اهواز ، موفقيت استقلال تهران است چرا كه هر ۲ تيم از يك خانواده هستند. ما دوست داريم تيم هم خانواده ما با اقتدار در ليگ حضور پيدا كند لذا هر تصميمى كه دوستان ما در استقلال اهواز بگيرند براى ما قابل احترام و اجرا خواهد بود. وى افزود : اگر دوستانمان در اهواز تصميم بگيرند آقاى كريمى را حفظ كنند براى هر دوى آنها آرزوى موفقيت و پيروزى داريم، اگر هم نظر آنها اين باشد كه آقاى كريمى را به استقلال تهران بدهند، تشكر مى كنيم و برايشان آرزوى بهروزى مى كنيم.

Hamed 11-17-2007 03:50 AM

محمد سعيد نفريه: مشكل فيروز كريمي تا شنبه حل مي‌شود

تهران IranSport.Net - محمدسعيد نفريه عضو هيات مديره باشگاه فرهنگي - ورزشي استقلال تهران گفت: مشكل "فيروز كريمي" براي حضور در تيم فوتبال استقلال تهران تا روز شنبه آينده‌حل مي‌شود. هم‌اكنون تمام مستندات باشگاه استقلال تهران به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال ارايه شده و اين كميته به‌زودي راي نهايي خود را صادر مي‌كند.

وي با اشاره به اين كه مشكل كريمي با باشگاه استقلال اهواز نيست،تصريح كرد: دعوا هم‌اكنون ميان استقلال تهران و استقلال اهواز است و اين مساله بايد هر چه زودتر حل شود.

وي خاطرنشان كرد: اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال تهران مي‌خواهند كريمي با رضايت كامل از باشگاه قبلي خود به تهران بيايد.

نفريه بيان داشت: كميته انضباطي بايد زودتر راي خود را ارايه دهد زيرا گذشت زمان به ضرر تيم استقلال است.

نفريه در خصوص بازي هفته چهاردهم اين تيم در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران ادامه داد: فيروز كريمي براي اين بازي در نيكمت استقلال تهران نخواهد نشست.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران افزود: در اين بازي ورمزيار بر روي نيكمت است ولي در خصوص حضور "ناصر حجازي" بر روي نيكمت خبري ندارم.

به گفته وي، نداشتن سرمربي در شرايط فعلي براي تيم استقلال مناسب نيست و اين مشكل زودتر بايد حل شود.

وي تاكيد كرد: هم‌اكنون در حال مذاكره با شهرام شفيع زاده مديرعامل باشگاه استقلال اهواز هستيم و اميدواريم به زودي نتيجه لازم حاصل شود.

Hamed 11-17-2007 03:52 AM

حاجيلو : هيچ مشكلي با مرفاوي ندارم

تهران IranSport.Net - سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت : اگر صمد مرفاوي مربي تيم فوتبال استقلال تهران درباره من صحبتي كرده، عقيده‌اش را اظهار داشته‌است و من هيچ مشكلي با او ندارم.

به گزارش سايت باشگاه استقلال ، اصغر حاجيلو افزود : من به عقيده مرفاوي احترام مي‌گذارم و در اين‌باره اظهارنظري نخواهم كرد.

وي گفت: آنهايي كه با من زندگي كرده‌اند بايد درباره اين تهمت‌ها قضاوت كنند.

وي درباره زمان بازگشت مرفاوي تصريح كرد: در جريان رفتن مرفاوي نبوده‌ام و بازگشت او نيز به من ارتباطي پيدا نمي‌كند، البته مشكلي هم با وي ندارم.

حاجيلو در مورد بازي روز پنجشنبه تيم استقلال برابر مقاومت سپاسي تصريح كرد: ديدار سختي پيش رو داريم همان قدر كه مقاومت برابرپرسپوليس و استقلال انگيزه دارد ما هم برابر اين حريف انگيزه داريم.

سرپرست تيم فوتبال استقلال در خصوص دلايل حضور "عمر چادري" بازيكن توگويي در تمرين استقلال گفت : طبق قانون ليگ هيچ بازيكني را نمي‌توانيم از فهرست استقلال خارج كنيم، مگر اينكه به بيماري صعب العلاج دچار شود و تا آخر عمرش قادر به بازي نباشد.

وي‌افزود:فهرست استقلال باجذب بيژن كوشكي تكميل شده‌است و ديگر نمي‌توانيم بازيكني را استخدام كنيم. اين بازيكن توگويي را براي فصل آينده مد نظر داريم.

Hamed 11-17-2007 04:30 AM

نفريه: از حضور «زرينچه» و «پاشازاده» در استقلال اطلاعى ندارم

تهران IranSport.Net - نشست هيأت مديره استقلال تهران در مورد مسائل و مشكلات اخير تيم، شنبه شب هفته آينده در دفتر اين باشگاه برگزار مى شود. «مسعود نفريه» در اين ارتباط گفت: اگر وضعيت فيروز كريمى تا شنبه مشخص شود، اين مربى نيز در جلسه حضور خواهد داشت، در غير اين صورت تمامى اعضا به همراه فتح الله زاده در رابطه با اين مساله گفت وگو خواهند كرد. وى تصريح كرد: تمام اعضاى هيأت مديره به حضور كريمى در استقلال تهران اميدوار هستند اما اگر مشكلى مبنى بر عدم حضور وى در تيم به وجود آيد، مجبوريم به سراغ مربيان ديگر برويم. نفريه در پاسخ به اين سؤال كه در اين صورت سراغ كدام گزينه ها خواهيد رفت، تأكيد كرد: هنوز هيچ گزينه اى مد نظر ما نيست و همانطور كه گفتم همه اعضا به حضور كريمى اميدوار هستند. وى در پايان در خصوص حضور زرينچه و پاشازاده به جاى مرفاوى گفت: فتح الله هنوز هيچ صحبتى در مورد حضور آنها در استقلال انجام نداده است و از اين مساله كاملاً بى اطلاع هستم

Hamed 11-17-2007 04:47 AM

استقلال 10 نفره در شيراز مقاومت را شكست داد

تهران IranSport.Net - درهفته چهاردهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران تيم استقلال تهران در شيراز به مصاف تيم مقاومت سپاسي رفت و توانست اين تيم را با نتيجه دو بر يك شكست دهد. مهرداد پولادي در دقيقه ‪ ۳‬و علي عليزاده در دقيقه ‪ ۱۵‬براي تيم استقلال و بهمن طهماسبي در دقيقه ‪ ۳۱‬براي مقاومت در اين بازي گلزني كردند.

تيم فوتبال ملوان بندرانزلي درهفته چهاردهم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي ايران با يك گل تيم پيكان را شكست داد و استقلال تهران دو بر يك مقابل مقاومت سپاسي شيراز صاحب پيروزي شد.

تنها گل ديدار ملوان و پيكان را عليرضا رمضاني براي تيم ملوان در نيمه نخست به ثمر رساند.

اين ديدار در ورزشگاه ايران خودرو برگزار شد و كار قضاوت ان بر عهده "جمشيد دانش مهر" بود.

هم اكنون و در پايان اين دو ديدار تيم ملوان با ‪ ۲۳‬امتياز در رده دوم جدول قرار دارد و تيم استقلال با ‪ ۲۰‬امتياز در رده ششم قرار گرفت.

برنامه ادامه اين مسابقات به شرح زير است.

** جمعه ‪۸۶/۰۸/۲۵‬

ابومسلم - مس كرمان ثامن الائمه مشهد
سعيد مظفري، رامين عرفانيان، علي موغلي، حسين زرگر

راه‌آهن - استقلال اهواز اكباتان تهران
نويد مظفري، جواد تقي پور، محمد رضا اميني، سعيد فتاحي

پاس - ذوب آهن قدس همدان
رحيم رحيمي مقدم، رسول فروغي، نيكفر نيك نهاد، مرداس جابري

پگان گيلان - شيرين فراز عضدي رشت
احمد صالحي، محمد رضا اسحاقيان، حسين سنجري، محمد ملكي

صنعت نفت - صبا باتري تختي آبادان
خداداد افشاريان، حسين عباسي، غلام آموزگار، جمشيد محمدي

پيروزي - سايپا آزادي تهران ساعت ‪۱۶/۱۵‬
مسعود مرادي، حسين نجاتي، رضا سخندان، عليرضا شيخي

** دوشنبه ‪ ۸۶/۰۸/۲۸‬ساعت ‪۱۵‬
فولاد مباركه- برق شيراز ذوب آهن فولاد شهر
محمد حسين اسدي، مجيد ويشگاهي، حميد غمزه، مهرداد ذهبي.

behnam3638 01-11-2008 04:23 AM

مصدومان استقلال از هفته آينده در تمرينات گروهي
خبرگزاري فوتبال ايران- دو بازيكن استقلال كه از چندي پيش به دليل مصدوميت در تمرينات گروهي تيم‌شان شركت نداشتند به زودي با برطرف شدن مصدوميت در تمرينات گروهي استقلال حضور خواهند يافت.
دكتر نوروزي، پزشك استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران اظهار داشت: اميرحسين صادقي و پولادي، مدافع و هافبك استقلال از چندي پيش با مصدوميت مواجه هستند اما با برطرف شدن مصدوميت، اين دو بازيكن در چند روز اخير به تمرينات نرم‌دوي براي به دست آوردن آمادگي لازم جهت شركت در تمرينات گروهي خواهند پرداخت. طبق گفته پزشك استقلال شده و صادقي از هفته آينده مصدوميت‌شان كاملاً برطرف شده و قادرند در تمرينات گروهي همراه ساير بازيكنان به تمرين بپردازند

behnam3638 01-11-2008 04:27 AM

مجيدي:زندگي در العين سخت است
جام‌حذفي براي ماست ،در ليگ هم مدعي هستيم
خبرگزاري فوتبال ايران- فرهاد مجيدي كه هفته گذشته در امارات با مسئولان باشگاه العين مذاكره كرد، از تصميم خود براي رفتن به اين تيم منصرف شد تا همچنان براي استقلال بازي كند.
مجيدي در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران در خصوص اين موضوع اظهار داشت: در امارات با شفر، سرمربي العين صحبت كردم و او از من خواست كه به اين تيم كمك كنم. البته اين مذاكرات هيچ‌وقت جدي نشد چون بيشتر تمايل داشتم كه براي استقلال بازي كنم. زندگي در شهر العين خيلي سخت است در ضمن آنها از جام حذفي كنار رفتند و در ليگ هم شانسي براي قهرماني ندارند به همين دليل پيشنهاد العين را زياد جدي نگرفتم. البته به آ‌نها پيشنهاد دادم كه اگر در شهر دبي برايم خانه بگيرند، شايد براي آمدن به اين تيم بيشتر فكر كنم. ولي مسئولان العين با خواسته من مخالفت كردند. مهاجم استقلال در خصوص وضعيت فعلي اين تيم گفت: تمرينات بسيار خوبي را در اردوي امارات پشت‌سر گذاشتيم و بازيكنان از نظر بدني و اجراي دستورات تاكتيكي شرايط خوبي دارند. به طور حتم در نيم‌فصل دوم نمايش موفق‌تري خواهيم داشت و معتقدم كه حتي براي قهرماني هم شانس داريم.
مجيدي تاكيد كرد: فصل گذشته پرسپوليس با استقلال فاصله زيادي داشت ولي در نهايت بالاتر از اين تيم قرار گرفت. بايد بگويم كه در فوتبال هيچ‌چيز قابل پيش‌بيني نيست و ما مي‌توانيم به كورس قهرماني بازگرديم. در جام حذفي هم با قاطعيت مي‌گويم كه قهرمان مي‌شويم و بهتر است هيچ تيمي به اين جام فكر نكند.

behnam3638 01-17-2008 04:44 PM

, 26/10/1386

فیروز کریمی :با مردم اهواز ارتباط عاطفی خوبی داریم
با مردم اهواز ارتباط عاطفی خوبی داریم .همه ما عضو یک خانواده هستیم به همین دلیل مشکلی وجود ندارد وحرف های بعضی جراید در مورد مشکلات ما با تیم همنام اهوازی بی پایه واساس می باشد.فیروز کریمی با بیان این مطلب به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت :از امروز تمرینات اصلی استقلال آغاز شد،بازیکنان از نظر بدنی مشکلی ندارند

Maad 06-17-2008 08:19 AM

استقلال قهرمان جام حذفی شد

استقلال قهرمان جام حذفی شد

/ديدار نهايي جام حذفي در دور برگشت/
تهران بار ديگر پايتخت فوتبال ايران شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزي 3 بر صفر برابر پگاه گيلان بازي برگشت نهايي جام حذفي، يك قهرماني ديگر را به پايتخت آورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و پگاه گيلان از مرحله نهايي جام حذفي در دور برگشت با نتيجه 3 بر صفر به سود آبي پوشان خاتمه يافت.
اين مسابقه كه از ساعت 17 در ورزشگاه آزادي آغاز شد، پس از نود دقيقه تلاش با تك گل دقيقه 15 مهدي اميرآبادي به سود استقلال پايان يافت. با توجه به پيروزي پگاه با همين نتيجه در دور رفت، براي تعيين قهرمان به وقت اضافه كشيده شد كه در آن در دقيقه 95 ابتدا مجتبي جباري موفق شد تيم تهراني را دو بر صفر پيش بيندازد. چهار دقيقه بعد، آرش برهاني گل سوم را به ثمر رساند تا اين ديدار 3 بر صفر به سود استقلال پايان يابد.

آبي پوشان پايتخت با كسب اين پيروزي، بر سكوي قهرماني جام حذفي ايستادند.
در اين مسابقه كه قضاوت آن را هدايت ا... ممبيني برعهده داشت، از استقلال بيژن كوشكي، پيروز قرباني و اميرحسين صادقي با كارت زرد اين داور مواجه شدند و از تيم پگاه ويليام و مهدي نوري كارت زرد دريافت كردند. اميرحسين صادقي در وقت هاي اضافي با دريافت كارت زرد دوم اخراج شد.
اين مسابقه در پايان دو ديدار، 3 بر يك به سود استقلال تمام شد. پرسپوليس هم قهرماني ليگ برتر را به دست آورد تا تهراني‌ها بر فوتبال ايران حاكم شوند.

بازيكنان تيم استقلال:
وحيد طالب لو، مهدي اميرآبادي، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، اميد روانخواه، فرهاد مجيدي (آرش برهاني-73)، اميرحسين صادقي، مجتبي جباري (عليرضا منصوريان-116)، علي عليزاده، پژمان منتظري، ميثم منيعي (محسن يوسفي-78)
سرمربي: امير قلعه نويي

دانه کولانه 11-16-2008 11:38 PM

به دليل تعدد بازيكنان اخطاري
باشگاه استقلال تهران جريمه شد
خبرگزاري فارس: از سوي كميته انضابطي باشگاه استقلال تهران به دليل شمار زياد بازيكن اخطاري با جريمه مالي مواجه شد.
http://media.farsnews.com/Media/8708...1/A0531580.jpg به گزارش خبرگزاري فارس،كميته انضباطي فدراسيون به دليل اينكه باشگاه استقلال 5 بازيكن اخطاري در ديدار با تيم ملوان انزلي داشت اين باشگاه را به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد.
ديدار استقلال تهران و ملوان انزلي درحالي 16/8/87 در شهر انزلي برگزار شد كه 5 بازيكن تيم استقلال از داور مسابقه كارت زرد دريافت كردند.

*ابومسلم خراسان جريمه شد
از سوي كميته انضباطي،باشگاه ابومسلم خراسان جريمه نقدي شد.
به دليل اينكه باشگاه ابومسلم خراسان 4بازيكن اخطاري در ديدار با تيم برق شيراز داشت به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.

دانه کولانه 11-22-2008 08:34 PM

هواداران دو تيم پرطرفدار پايتخت امروز (شنبه) در حاشيه پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات و خبرگزاريها با يكديگر درگير شده و فضاي فرهنگي نمايشگاه را مسموم كردند. به گزارش ايرنا، درگيري هواداران دو تيم پرطرفدار پايتخت بدون دليل خاص و مشخصي آغاز شد و نزديك بود اين موضوع به جاهاي باريك كشيده شود كه با وساطت بزرگان فوتبال و مطبوعات ختم به خير شد.
به نظر مي‌رسد دعوا و جنجال‌هاي اين چنيني چيزي جز دعوا براي هيچ نيست، چرا كه هواداران تنها وظيفه دارند تيم مورد علاقه خود را در محيطهاي ورزشي و غير ورزشي حمايت كنند و از ايجاد جنجال كه مغاير با فرهنگ عمومي است، بپرهيزند.
بطور حتم تماشاگران و هواداران يكي از نقاط قوت هر تيمي براي موفقيت هستند؟ از اين رو شايسته است هواداران تنها براي كسب موفقيت تيمشان تلاش كرده و از درگيري بپرهيزند.
بدون شك درگيري در محيطي فرهنگي مانند نمايشگاه مطبوعات كه نمي‌توان هيچ توجيهي براي آن آورد، مردود است.

Aposter-prsplsNws 12-19-2008 01:59 AM

صحبتهای پیروانی و قلعه نویی پس از بازی خیریه

خلاصه خبر رو در زیر میتوانید بخوانید:

مرجع خبری پرسپوایس(18:35): صحبتهی سرمربیان مشترک سرخابی پس از مسابقه:
pnnc: پيرواني: براي ديدارهاي خيريه همواره پيش قدم هستيم/2دستیار اضافه می شود
http://persepolise.persiangig.ir/tumb/peyrovani3.jpgسرمربي تيم منتخب سرخابي گفت: براي انجام بازي‌هاي خيريه و حركت‌هاي انسان‌دوستانه همواره پيش قدم هستيم.
افشين پيرواني پس از پيروزي 4 بر 2 تيم منتخب سرخابي برابر منتخب ليگ در جمع خبرنگاران گفت: اين يك مسابقه كاملا ارزشي و فرهنگي بود. جا دارد از سازمان ليگ و بنياد غدير تشكر كنم كه چنين حركت زيبايي را ترتيب دادند. پرسپوليس و استقلال همواره براي كمك به هموطنان و ايتام آماده‌اند.همانطور كه اعلام كرده بوديم با تمام قدرت در اين مسابقه حاضر شديم. از اين پس تيم پرسپوليس براي حركت‌هاي انسان‌دوستانه پيشقدم خواهد شد.

وي درباره‌ي انتخاب دستيارانش نيز گفت: به احتمال زياد يك دستيار ايراني و يك دستيار خارجي به كادر فني اضافه مي‌شوند. البته نام‌هاي بسياري در اين چند روز مطرح شده است اما در كل هيچ گزينه‌اي هنوز انتخاب نشده و بي‌ترديد در اين‌باره پس از بررسي‌هاي لازم تصميم‌گيري مي‌شود.
pnnc: قلعه‌نويي: این تقابل سالهاست وجود دارد
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: پيش از آغاز مسابقه بايد كانو‌ن‌ هواداران دو تيم استقلال و پرسپوليس با هم هماهنگ مي‌شدند.
http://media.farsnews.com/Media/8708...4/A0534634.jpg امير قلعه‌نويي پس از مسابقه تيم منتخب سرخابي برابر تيم منتخب ليگ در جمع خبرنگاران گفت: بازي زيبايي بود. تماشاگران 6 گل ديدند. اين مسابقه مسايل فني زيادي ندارد. من مي‌خواهم درباره حركت زيباي سازمان ليگ و بنياد غدير صحبت كنم كه كار بسيار خوبي انجام دادند تا همه بدانند ما شيعيان ارادت خاصي به اميرالمومنين(ع) داريم.فوتبال امروز فوتبال عشق بود.
قلعه‌نويي در مورد شعار هواداران دو تيم استقلال و پرسپوليس عليه يكديگر گفت: اين دو تيم سال هاست است كه با يكديگر رقابت دارد. در زمان علي پروين نيز چنين اتفاقي افتاد. بايد پيش از مسابقه بين ليدرها و كانون هواداران دو تيم هماهنگي‌هاي لازم انجام مي‌شد تا شاهد چنين اتفاقاتي نبوديم.

behnam3638 01-31-2009 09:05 PM

1387/ 11/ 11

قلعه نويى: استقلال متكى به جان واريو نيست

امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال تهران گفت: تيم من متكى به يك يا ۲ بازيكن نيست. قلعه نویی با اشاره به عدم حضور جان واريو در بازى اين تيم مقابل استقلال اهواز گفت: جان واريو بازيكن بسيار خوبى است و به تيم نيز كمك هاى زيادى كرده است اما استقلال متكى به يك بازيكن نيست و ما يك تيم هستيم ضمن اين كه ما بازيكن بزرگى چون جبارى را در تركيب خود داريم.وى ادامه داد: در اهواز كار سختى را در پيش داريم زيرا تيم استقلال اهواز از مربى دلسوزى مانند ميثاقيان بهره مى برد و بسيار متفاوت تر از نيم فصل اول بازى خواهد كرد ضمن اينكه از شرايط ميزبانى هم بهره مى برد. وى افزود: من تركيب تيم را در مقابل اهواز به صورت كاملا هجومى مى بندم و مايلم تا در اين ديدار نيز با هر ۳ امتياز كامل از زمين مسابقه خارج شويم تا بتوانيم همين اختلاف امتيازى را با ساير رقبا حفظ كنيم.قلعه نويى در ادامه با تاكيد براينكه فعلا به دربى فكر هم نمى كند گفت: تيم ما قبل از بازى با پرسپوليس ۲بازى حساس دارد كه ابتدا بايد از اين بازى ها سربلند بيرون بياييم سپس در خصوص دربى فكر مى كنم. قلعه نويى درخصوص زمان دربى كه پيش از اين باشگاه استقلال با آن به مخالفت پرداخته بود گفت: صحبت هايى با عزيز محمدى انجام داديم كه بسيار مفيد بود و به تعامل رسيديم ضمن آنكه بايد پذيرفت كه تنها عزيز محمدى درباره زمان دربى تصميم گيرنده نيست.

وى در رابطه با جذب عنايتى و صحت و سقم مذاكرات او با تيم هاى ديگر اظهارداشت: در خصوص عنايتى صحبتى نمى كنم و فقط مى گويم عنايتى به محض اتمام قرارداد خود با الوصل قطعا به استقلال ملحق مى شود. مربى تيم استقلال در خصوص تيم ملى عنوان كرد: جاى بسيار خوشحالى براى من است كه۵ بازيكن از تيم استقلال در تيم ملى حضور دارند و به اعتقاد من بايد نفراتى كه به تيم دعوت مى شوند افزايش پيدا كند زيرا در تيم استقلال بازيكنانى بازى مى كنند كه استحقاق حضور در تيم ملى را دارند.

قلعه نويى در رابطه با داور دربى كه از گزينه هاى داخلى استفاده مى شود گفت: پيش از اين نيز گفته بودم كه داور ايرانى هم مى تواند قضاوت دربى را بر عهده بگيرد و اميدوارم همه هواداران ۲ تيم با حمايت خود از داور كارى كنند داور ايرانى بتواند از اين آزمون سخت بيرون آيد. وى در پايان درخصوص رينالدو اظهار داشت: او مدت يكماه بود كه بازى فشرده انجام نداده بود و بايد آماده مى شد اما در حين انجام تمرين مصدوم شد كه مصدوميت وى تا چند روز آتى بر طرف مى شود و او مى تواند استقلال را همراهى كند.

منبع : سایت پارس فوتبال

اکنون ساعت 11:01 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.