پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   علت انتخاب نام کاربری و آواتار و امضاتون و نظرتون درمورد امضا و عکس نفر قبلی بنویسین (http://p30city.net/showthread.php?t=3111)

peleshk 02-22-2010 03:12 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Asterah (پست 126182)
الان با من بودی؟!D:

آره...خیلی باحاله

حالا خودم:
نام کاربری: اسمیه که داداشام از بچگی بهم میگفتن(عشق و پلشک) بچه های فامیلم یاد گرفتن و اونا هم می گفتن(داداشام هنوزم میگن البته بعضی وقتا:21:)

آواتورم: از این مدل عکسا(انیمیشنا ی این مدلی)خیلی خوشم مییاد(آواتور قبلیم هم یه چیز تو همین مایه ها بود)

امضام:دوس دارم...:)

Setare 02-22-2010 03:47 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط peleshk (پست 125967)
سلام!
چرا آواتورت اینه؟(با حاله)

من که توضیح دادم چرا آواتارم اینه!;)
باحالی از خودتانه!;)

nae 04-25-2010 12:37 AM

علت انتخاب نام کاربریم که یه سری حروف اختصاری از اسم کسیه که عاشقشم!
عکس آوانارمم عکس یکی از بازیگرای بسیار مورد علاقمه که شبیه یه کسیه که...
امضامم که شعریه که خیلی دوسش دارم و به خاطر وضعیت موجود به نظرم مناسب میاد

امضای جالبی داره ولی عکسشو زیاد نمی فهمم!!!

raha_10 05-19-2010 01:55 PM

نام کابری:رها
اولش که تارا بود موقع ثبت نام سایت نمی دونم چرا دوست قدیمی ام (دوران کودکی)توی ذهنم بود شاید اون هم این جا عضو هست!به همین دلیل نا خودآگاه اسم تارا رو نوشتم.حالا هم این اسم اسم منه.
آواتار:از این عکس خیلی خوشم اومد دلنشین بود روشن بود و احساس کردم که نگاهش یه چیزه دیگه ای است شاید به دنبال یک گمشده !(شاید)!
امضام هم همونی هست که بهش اعتقاد دارم.
نفر قبلی رو اما نمی دونم شاید ادم جالبی باشه شاید هم فکور و آزرده!
آواتارش ولی منو به یاد فیلم های قدیمی اروپا میندازه.

topic_sun 05-19-2010 05:45 PM

نام کاربری من topic sun هستش یعنی خورشیدطلایی چرا اینو گذاشتم؟ واسه اینکه وقت غروب خورشید نور طلاییش رو میبینم احساس خیلی خوبی بهم میده و قشنگ تر از همه وقتی غروب وکنار دریا باشی.

آواتار هم که قبلا با اسم کاربریم هما هنگ بود ولی فعلا اینو گذاشتم چون دوست ندارم همیشه یه چیز ثابت باشه اصولا تنوع رو خیلی دوست دارم و از عکسهای بچه ها خیلی خوشم مییاد البته بیشتر ازهمه عکسهای پسرم و خیلی دوست دارم.
امضا هم که از شعر های فریدون مشیری خوشم میاد موقعی که داشتم عضو میشدم این به ذهنم رسید سریع نوشتم ولی به زودی عوض میشه .

نفر قبلی هم که از نظر من رها خانوم خیلی دختر ماهی من دوستش دارم فکر میکنم مثل آواتارش ساکت و باهوش باشه .

ئاریا 06-20-2011 10:15 AM

سلام.چه طوری میشه نام کاربریمو عوض کنم؟

مهدی 06-20-2011 01:54 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط ئاریا کوردی جاف (پست 217788)
سلام.چه طوری میشه نام کاربریمو عوض کنم؟

نامه ای به دانه کولانه مدیرکل سایت بدهید با نام کاربری که میخواهید ایشان عوض میکنند.

مهلا خانم 06-30-2011 01:10 PM

نام کاربری:مهلا خانوم!خب دیگه اسمم مهلاس.
خانمش هم جهت احترام به خود این جانب!
آواتار:از قیافه اش خوشم می آد!
امضا:حقیقتی بیش نیست!

نطر:
امضای مهدی عالیه!یه خلاقیت به تمام معناست!
آواتارش هم خیلی معنی داره!

Saba_Baran90 06-30-2011 11:04 PM

نام کاربریم نصفیش که معلومه اسممه باران هم بیشتر از هز چیزی دوس دارم چون تنها چیزیه که بدون توقع روزمرگی رو از قیافه آدما می شوره!
(چه جمله خفنی!:41:)
راستی 90 آخرش سال تولدمه! (سوء تفاهم نشه : میلادی:p)خواستم گفته
باشم!چیه؟
امضام هم (البته امضای فعلیم!) چیزیه که باورش دارم
آواتارمم یه جورایی شبیه خودمه!
مهلا خانم جون امضات باحاله! دمت گرم! آواتارتم دوس دارم!:53:

شابادی 06-21-2012 12:54 PM

شابادی را به این دلیل انتخاب کردم چون شابادی( شاباد یا شاه اباد اسم قبلی همین اسلام اباد غربه که بعد از انقلاب شاهش به اسلام تغییر کرده) هستم در خرمشهر
( البته فکر نکنید اینجا غریبم ها نه ه ه ه ه خرمشهر حداقل 20000 شابادی داره )

اکنون ساعت 03:34 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.