پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   ادبیات طنز (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=54)
-   -   اگه اهل سوتی دادن و سه کاری و سه شدن و خرابکاری هستی بیا اینجا تعریف کن جیگرررر (http://p30city.net/showthread.php?t=528)

shokofe 10-25-2011 12:35 AM

غزل این که خوبه من ی بار تو پمپ بنزین بجای کارت بنزین کارت بانک میزاشتم و هی میدیدم قبول نمیکنه
پسره که ماشین پشتیم میخواست بنزین بزنه همون طوری نگاهم کرد:d گفت خانم کارتتونو ی نیگا بکنین منم که خندم دم دستمه با صدای بلند طوری زدم زیر خنده که پسره هم که میخواست به روی خودش نیاره با خنده من شروع کرد به خندیدن:21:

اهورا 10-25-2011 08:45 AM

یادم میاد که یه شب سطل اشغالا رو بردم که بزارم دم در ،کیسه زباله رو در اوردم

و گذاشتم بیرون ،بعد برگشتم توی خونه ،به سمت یخچال رفتم ،درش رو باز کردم

نگاهی به دستم کردم ،تازه فهمیدم که میخواستم سطل اشغالو بزارم تو یخچال.

از کار خودم خندم گرفت وگفتم بنازم به این هوش و حواص:21:

Saba_Baran90 11-08-2011 06:26 PM

نزدیک بود سوتی بدم تپل!
به ادمین نگین ها همکلاسمانه، ولی الآن داشتم با کلمه "مهرگان" دنبال پست هایی می گشتم که بری اسم شرکت فیلم سازی داده بودم پیداش کردم دیدم همه کلمه های "مهرگان" قرمز شدن، خواستم از کارگر سایت شکایت بکنم که بریچه پست منه رنگی رنگی کرده آمدم جواب بدم سیاه شد تازه فهمیدم چه کردم!:dمهندس کامپیوتر مملکتمانه نگا!قرض خوم دامو!
(چون با کلمه "مهرگان" جستجو کرده بودم قرمز نشانش داده بود!)

------------------------
ادمین:
باش میگم بش نگن :21:

Saba_Baran90 11-08-2011 10:02 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Saba_Baran90 (پست 229695)
نزدیک بود سوتی بدم تپل!
به ادمین نگین ها همکلاسمانه، ولی الآن داشتم با کلمه "مهرگان" دنبال پست هایی می گشتم که بری اسم شرکت فیلم سازی داده بودم پیداش کردم دیدم همه کلمه های "مهرگان" قرمز شدن، خواستم از کارگر سایت شکایت بکنم که بریچه پست منه رنگی رنگی کرده آمدم جواب بدم سیاه شد تازه فهمیدم چه کردم!:dمهندس کامپیوتر مملکتمانه نگا!قرض خوم دامو!
(چون با کلمه "مهرگان" جستجو کرده بودم قرمز نشانش داده بود!)

------------------------
ادمین:
باش میگم بش نگن :21:

بس تو نگو ای هی کار آقای ادمین بوده مه فک می کردم کارگر سایته!:d

-----admin:
خب جوابت درست بود سایت خودش واژه های سرچ شده رو هایلایت میکنه

hossein 12-22-2011 06:49 AM

دیروز یه سوتی خفن دادم . توی مرورگر هم پی سی باز بود ، هم سایت پورتال شرکت
یکی از ایمیلهای مهدی اچ ای رو که برای همه ارسال کرده بود رو خوندم
تا یه دقیقه هنگ کرده بودم ! آخه دنبال کلید تشکر میگشتم پیدا نمیکردم :24:

آناهیتا الهه آبها 12-31-2011 10:06 PM

سوتي -سه كاري

هفته پيش يكشنبه ساعت 8 تا 10 كلاس داشتم شب قبلش تا ساعت 3 بيدار بودم خيلي خوابم مي اومد:37:
حال و حوصله نداشتم برم كلاس ولي رفتم غيبتام زياد بود حالا نه تنها هيچ تمريني حل نكرده بودم اصلا به كتابم يه نگاه ننداخته بودم
خلاصه دست به جيب رفتم سركلاس:65:
قرار بود تمرين حل كنيم يه دفعه استادگفت : خانم ... مسئله 8 رو بخونش و حلشو بگو...
منو ميگين انگار برق بهم وصل كردن شوكه شدم ولي خوندم...(كشته مرده اين اعتماد به نفسمم:15:)
"شركت ايران خودرو يك دستگاه..."
رسيدم به كلمه وانِت مغزم هنك كرده بود نميدونستم چجوري بخونمش يه كاره از دهنم در رفت گفتم وانْت (want).:d:65:
بعد چند ثانيه فهميدم كه عجب سه كاري شد سه كه چه عرض كنم شش و هفت شدم رفت{B Adabi}
حالا مگه بچه هاي كلاس بي خيال ميشدن همش نگام ميكردن و ميخنديدن منم اينطوري:o شده بودم
ولي خب خوب شد بچه ها بهم تقلب رسوندن خدا خيرشون بده:d

شابادی 07-08-2012 10:12 AM

کلاس اول ابتدایی بودم تازه رفته بودم مدرسه با یه بچه عرب دعوام شد معلم گفت چتونه بچه ها بلند تو اون کلاس داد زدم گفتم : اجازه این عرب خر شروع کرد
الان که فکر شو میکنم بابا معلم هم عرب بود( با عرض پوزش از اعراب فرم)

ماهین 07-08-2012 12:16 PM

خب من خدای سوتیم... از بچگیم تا همین الان ... با دوستام که جمع میشیم قبل از هر کاری میگن اخرین سوتی رو بگو تا شارژ شیم...:24:

کلاس سوم ابتدایی بودم و از شاگردای مطرح مدرسه چون جهشی خونده بودم و حسابی سوگلی بودم .معلممون هم همسایمون بودن و خیلی هم سختگیر بودن...
فکر میکنم سال 63 یا 64 بود و قرار بود یه امتحان هوش از پایه های مختلف بگیرن...
از کلاس ما هم غیر لز من دو نفر دیگه هم بودن...
صفحه ی دوم برگه ها یه سوال بود که جای خالی داشت و باید پرش میکردیم ،دقیقا یادم نیست اما مضمونش این بود که :
غذا بعد از آماده شدن کجا میره!!! خب من کلی نشستم فکر کردم که حالا یعنی چی این ؟ بعد کلی به سر نازنین فشار آوردم و به این نتیجه رسیدم که وقتی غذا آماده میشه میره رو سفره برا خوردن:21: خب به من چه !!! سوالشون اشتباه بود دیگه...
اما خب من شدم سوژه و کل دفتر ترکید از این همه هوش و استعداد من...:24:

لاوین 07-08-2012 01:26 PM

یکی از دوستام دو سه سال پیش یه سوتی داد که هر وقت رئیس دانشگامو میبینم یاد اون روز میوفتم
با دوستم رفته بودیم پیش رئیس دانشگاه واسه یه مسئله ای
ایشونم بعد از شنیدن حرفای ما گفتن شما شماره تلفنتونو بذارین من باهاتون تماس میگیرم دوستمم گفت یادداشت کنین رئیسم تو گوشیش نوشتش بعد یه دفه دوستم برگشت به رئیس گفت میشه یه میس بندازین شماره شما هم بیوفته
من و میگی داشتم منفجر میشدم از خنده آخرشم نتونستم جلو خودمو بگیرم اومدم بیرون

Afsaneh_roj 07-08-2012 02:13 PM

سوتی

من چند روز پیش با برادر شوهرم و خانمش رفتیم بیرون خرید .
بین راه برادر شوهرم یه دوچرخه دید گفت خوبه برای پسرم بگیرم .
از فروشندهه قیمت پرسید ..
تا قیافه ی فروشنده رو دیدم . بیخ گوش برادر شوهرم آروم گفتم .
این سرحال نیست بی خیال .. منظورم فروشنده بود .
چشاش باز نمی شد . جون نداشت راه بره .
بعد یهو برگشت رو به من گفت آره حالم خوب نیست سرطان دارم
هم کلیه هم روده . می خوای سر حال باشم .
من هم اصلا فکر نمی کردم صدامو شنیده باشه . گفتم خدا شفاتون بده :d
برادر شوهرم سریع جمع و جورش کرد حرف منو .
گفت منظور خواهرم شما نبودی که ..
گفته دوچرخه ش سر حال نیست :)
خلاصه من موندم چجوری صدای منو شنیده بود .

اکنون ساعت 05:53 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.