پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم پی سی سیتی p30city (http://p30city.net/showthread.php?t=297)

shabhaye_mahtabi 01-14-2008 12:32 PM

کی انشاءالله بخش خودرو راه اندازی میشه؟
من باید بردارم اخبار خودرو رو تو مطالب آزاد درج کنم؟!!!
بنظر شما این بخش ربطی داره به خودرو؟؟؟
با تشکر فریبا

دانه کولانه 01-15-2008 09:56 PM

نقل قول:

هر کسی اندازه قد و هیکلش پیشنهاد میده. آدمهای کوچیک پیشنهادای کوچیک دارند.
میخواستم پیشنهاد بدم مثل سایتهای دیگه تولد کاربرا زیر تقویم سایت درج بشه تو روز خودش تا توی تاپیک تولدت مبارک، تولدشون رو تبریک بگیم.
با تشکر فریبا
خانوم فریبا اگر واقعا اینطوری احساس میکنید و توی مود سایز هستید
یکی دوبار سایزتونو فرمودید دیگه کافیه
هر چند که پاک اشتباه میفرمایید
جواب رو امیر داد سوال شما همون بود ؟ چون جواب منم همینه
تولد رو هر روزی که باشه مینویسه مشکلی نیست

نقل قول:

کی انشاءالله بخش خودرو راه اندازی میشه؟
من باید بردارم اخبار خودرو رو تو مطالب آزاد درج کنم؟!!!
بنظر شما این بخش ربطی داره به خودرو؟؟؟
با تشکر فریبا
والا مشغولیم
منتظر اردرهای مدیر محترم بخش هستیم
ظرف چند روز آینده باید درست بشه دیگه
منتهی نگران تاپیکهای زده شده اتان نباشید خب با یه کلیک جابجه میشن به بخش مربوطه ش
/
بله ایجاد میشه و تاپیکهای خودرو بعدا منتقل میشه نگران نباشید

shabhaye_mahtabi 01-17-2008 08:06 AM

با اجازه مدیریت فروم:
یه تاپیک زدم که بلافاصله متوجه شدم تکراری است ولی ذیل تاپیک چیزی به نام لغو تاپیک ندیدم. مثل اینکه در ویرایش تاپیک یا پستها آیتم لغو کلی از قلم افتاده لطف کرده بررسی کنید.
تاپیک مورد نظر من:
11 پیشگویی پیشگوی کانادایی
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 01-18-2008 05:17 AM

تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم p30city

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 7689)
با اجازه مدیریت فروم:
یه تاپیک زدم که بلافاصله متوجه شدم تکراری است ولی ذیل تاپیک چیزی به نام لغو تاپیک ندیدم. مثل اینکه در ویرایش تاپیک یا پستها آیتم لغو کلی از قلم افتاده لطف کرده بررسی کنید.
تاپیک مورد نظر من:
11 پیشگویی پیشگوی کانادایی
با تشکر فریبا

با سلام
آیتم تغییر دادن تاپیک و پست مخصوص مدیران و ناظرین و کاربرانی است که توسط ادمین دارای درجات خاص می گردند.;)
کاربران قادر به ادیت و ویرایش نام و مکان و چیدمان و .... موارد تاپیکها و پستها نمی باشند.:confused:
من درستش می کنم:cool:
از گزارشتون هم متشکرم فریباخانم.:53::53:

Hamed 06-09-2008 08:55 AM

..................................
وضعیت سیستم:
تمام فایلهای کوکیز پاک شده اند !................................

خب مشکلی که هست تقریبا معلومه. بعد خروج اون دو تا لینک میاد . چک کنید معلوم میشه.
همیشه بعد خروج نگاه می کردم اما هی یادم می رفت که بیام بگم درستش کنید. این دفعه طی یه عملیات! این کار رو کردم...

دانه کولانه 06-09-2008 10:38 AM

ممنون حامد جان
کمی وقت میبره سعی میکنم در اولین فرصت پایگاه این مشکل رو پیدا کنم و درستش کنم الان کمی درگیرم.....
بازم چیزی بود اضافه کنین

k@vir 06-22-2008 05:33 PM

سلام دوستان
اول از همه یه تشکر به خاطر تمام زحماتی که برای بهتر شدن سایت میکشین .:53::53:

امکان داره بخشی رو برای اخبار فرهنگی هنری اختصاص بدین؟ با توجه به این که تالاری جداگونه برای اخبار توی سایت نیست و بعضی زیرمجموعه های خبری(علمی و It و ...)توی تالار خودشون اعلام میشن ، بخشی هم توی تالار هنر و فرهنگ باشه که بشه اخبار فرهنگی هنری(نقاشی، عکاسی، موسیقی، ادبی ...) رو اونجا زد .

موفق باشید:53:

دانه کولانه 06-22-2008 06:31 PM

با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما
پیشنهاد بدی نیست منتهی هر بخشی زمانی ایجاد میشه که ما احساس کنیم
به اندازه کافی کاربر و در واقع مطلب برای اون بخش داشته باشیم چون نمیشه زیرتالاری رو زد اما وسط کار رها بشه اینه که بهترین راه همیشه این بوده که کاربرانی که نوع خاصی از تاپیکها رو میخواسته اند بزنند و در سایت زیر تالار مناسبش وجود نداشته در بخش آزاد زده میشد و بعدها که معلوم میشد کاربران به کار در اون زمینه علاقه دارند زیر تالارش ایجاد میشد و بعد خیلی راحت تمام تاپیکهای زده شده که در بخش آزاد بودند رو انتقال میدیم بخش جدید برای مثال بخش خودرو اینطوری بود..
مع الوصف اگر شما علاقه به ایجاد تاپیکهای خبری فرهنگ و هنر دارید در بخش آزاد ایجادشون کنید قاعدتا بعد از مدتی بخش مربوطه ش هم ایجاد میشه بعد انتقال میدیم
موفق باشید

امیر عباس انصاری 11-29-2008 02:45 PM

تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم پی سی سیتی p30city

نقل قول:

نوشته اصلی توسط k@vir (پست 26395)
سلام دوستان
اول از همه یه تشکر به خاطر تمام زحماتی که برای بهتر شدن سایت میکشین .:53::53:

امکان داره بخشی رو برای اخبار فرهنگی هنری اختصاص بدین؟ با توجه به این که تالاری جداگونه برای اخبار توی سایت نیست و بعضی زیرمجموعه های خبری(علمی و It و ...)توی تالار خودشون اعلام میشن ، بخشی هم توی تالار هنر و فرهنگ باشه که بشه اخبار فرهنگی هنری(نقاشی، عکاسی، موسیقی، ادبی ...) رو اونجا زد .
موفق باشید:53:

سلام
به نظر من هم پیشنهاد جالبیه منتها زیاد تکه تکه میشه و مدیریت و گردش کار درش سخت میشه من یه پیشنهاد مکمل هم کنارش تقدیم میکنم
:cool:

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 26398)
با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما
پیشنهاد بدی نیست منتهی هر بخشی زمانی ایجاد میشه که ما احساس کنیم
به اندازه کافی کاربر و در واقع مطلب برای اون بخش داشته باشیم چون نمیشه زیرتالاری رو زد اما وسط کار رها بشه اینه که بهترین راه همیشه این بوده که کاربرانی که نوع خاصی از تاپیکها رو میخواسته اند بزنند و در سایت زیر تالار مناسبش وجود نداشته در بخش آزاد زده میشد و بعدها که معلوم میشد کاربران به کار در اون زمینه علاقه دارند زیر تالارش ایجاد میشد و بعد خیلی راحت تمام تاپیکهای زده شده که در بخش آزاد بودند رو انتقال میدیم بخش جدید برای مثال بخش خودرو اینطوری بود..

مع الوصف اگر شما علاقه به ایجاد تاپیکهای خبری فرهنگ و هنر دارید در بخش آزاد ایجادشون کنید قاعدتا بعد از مدتی بخش مربوطه ش هم ایجاد میشه بعد انتقال میدیم
موفق باشید

کوروش جان با توجه به برگشتن دوستانی قدیمی و فعال و پرتلاش به فروم که تمایل به فعالیت در بخش خبری دارند و دارای تجربیات خوب و شیوه اجرا و پیشینه بالا در زمینه اجرای کار در بخشهای خبری هستند و ضمنا پیرو پیشنهاد خانم کویر
پیشنهاد میکنم یه تالار به نام تالار اخبار روزانه یا تالار اخبار و اطلاعات روزانه (یا نام بهتر و مناسب تری) تاسیس بشه
و فعلا با سه زیر تالار :
  • اخبار علمی
  • اخبار فرهنگی
  • اخبار هنری

شروع به کار کنه که درحقیقت به سبک کار و فعالیت و تجربه اجرایی صداوسیما در مورد پخش اخبار علمی فرهنگی هنری این سه بخش خودش به مرور پر از تاپیکهای خبر رسانی میشه و مطمئنا هم مرتب سازی و هم دسته بندی مناسب تری خواهیم داشت هم تاپیکهایی پر بازید و پر طرفدار درمیان کاربران و مهمانان و بازدیدکنندگان خواهیم داشت;)
در کل فکر کنم از نظر مدیریت و بهسازی و چرخش کار و تالار هم یه جورایی به فروم رتبه بندی مدیریت و اجرایی بهتری میده و آسودگی و تخصص کاری رو بین اعضا و دوستان ترویج میده.
موفق باشیم

:53::53:

امیر عباس انصاری 11-29-2008 03:14 PM

خوب یه نکته
تو تالار ادب فرهنگ و تاریخ
زیر تالار فرهنگ
بخش اخبار فرهنگی هنری ایجاد شده که این دسته بندی و زحمات قابل تقدیره
میگم بهتره بشه سه تا زیر تالار جدا کنارهم
اخبار علمی
اخبار فرهنگی
اخبار هنری

دلیلم هم برای اینکار یکی تخصصی تر شدنشونه
یکیش هم چون حجم اینکارها بالاست تاپیک ها مرتب و درزمان کوتاه میرن صفحات بعدی و کمتر مطالعه می شوند در صورتی که هدف از تاسیس تاپیم در درجه اول بازدید بیشتره
بهتر نیست سه یا چهارتا زیر تالار بشه؟
اخبار علمی
اخبار فرهنگ
اخبار هنری
اخبار تاریخی
نظر دیگر دوستان چیه؟

اکنون ساعت 02:03 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.