پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   مطالب آزاد (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=11)
-   -   کمی خنده (http://p30city.net/showthread.php?t=15542)

amir ahmadi 10-19-2009 01:17 AM

حالا بیا بندر هر وقت خواستی بیایی فقط دادش امیرت وخبر کن دیگه بقیه اش با داشت

آريانا 10-19-2009 01:24 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط amir ahmadi (پست 76309)
حالا بیا بندر هر وقت خواستی بیایی فقط دادش امیرت وخبر کن دیگه بقیه اش با داشت

امير خيلي گلي
ببين من يه چيز عجيب ديدم يكي از بچه هاي بندر لنگه گرفته بود ..تو دريا گرداب شده بود بعد با قايق اين رفته بود فيلم گرفته بود ...خيلي صحنه جالبي بود ...قشنگ آب نارنجي شده بود وقتي افق دريا رو ميديدي ..خودش مي گفت انگار كف خليج آتش فشان ..يادته يه زمان دلفين زياد خود كشي مي كرد ..مي گفت حتي اين دلفينا بدنشون سوخته بود ...حالا ميگي راسته؟
اگه خواستي لينك فيلمشو ميدم ببيني مي خواي؟

amir ahmadi 10-19-2009 01:34 AM

یه بار به خودمون هم خبر دادند ما رفتیم ولی با هواپیمای چهار نفره من بودم یه زمین شناس بود یه نفر از استانداری ولی ما چیزی نفهمیدیم البته من به عنوان صدابرار رفته بودم

آريانا 10-19-2009 01:40 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط amir ahmadi (پست 76313)
یه بار به خودمون هم خبر دادند ما رفتیم ولی با هواپیمای چهار نفره من بودم یه زمین شناس بود یه نفر از استانداری ولی ما چیزی نفهمیدیم البته من به عنوان صدابرار رفته بودم

خدا وكيلي راست ميگي ..
من جدي گفتما ..خلاصه فيلمش هست خيلي جالب بود ..قدرت خداوند رو توش مي شد به وضوح ديد
آقا من اون سري كه اومدم بندر تو خونه روبرويي عروسي بود ما رفته بوديم از بالا پشت بوم خونه فاميلمون تماشا ميكرديم خيلي خفن بود حال كردم ...خونه اين فاميلمون بالاتر از بازار ماهي فروشاس هنوز يادمه قربون اين حافظم برم ...ان شا ا.. عروسي خودت

amir ahmadi 10-19-2009 01:49 AM

اره راست می گم اون موقع من صدابردار رادیو بودم /راستی برا یه ماهی دیگه هوای بندر خوب میشه بدون تعارف می گم خواستی بیای کافی فقط خبر بدی یه کپر اینجا امانتی دستمون هست

آريانا 10-19-2009 01:53 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط amir ahmadi (پست 76325)
اره راست می گم اون موقع من صدابردار رادیو بودم /راستی برا یه ماهی دیگه هوای بندر خوب میشه بدون تعارف می گم خواستی بیای کافی فقط خبر بدی یه کپر اینجا امانتی دستمون هست

قربون شكل و شمايلت امير جان
والا كار من يه جوريه فعلا از تهران نمي تونم بيام بيرون ..اما حتما تو زمستون يه سفر جنوب ميام اگه خدا بخواد ..ان شا ا.. قسمت شه ببينمت ...
واي اما عجب گردابي بود ..مو به تنم سيخ شده ..

amir ahmadi 10-19-2009 02:01 AM

اگر بندر بودی اینطور تعجب نمی کردی /یه شهرستانی میاد تهران اتوبوسهای دو طبقه را میبینه/میگه این چه شهریه ماشین رو ماشین ادم رو ادم /تهرون شهر خوبیه حیف که دور از ابادیه

رزیتا 10-19-2009 02:21 AM

این هفت هشت ده دوازده تا پست اخیر که جزء لطفیه نبودن بودن؟:p

amir ahmadi 10-19-2009 02:31 AM

اخریش یه لطیفه داشت /شما لطیفه نمی گی/اونام لطف بود/یه روز هارون به بهلول میگه دلت می خواد خلیفه بشی بهلول میگه نه هارون میگه چرا بهلول میگه من تا حالا مرگ سه تا خلیفه دیدم ولی تو هنوز مرگ یه بهلول ندیدی

رزیتا 10-19-2009 02:46 AM

یه مارمولک عینک ری بند میزنه داره میره همه نگاش میکنن میگه ها ولک تا حالا تمساح ندیدی:21:

اکنون ساعت 03:16 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.